Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції»

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції»

21 квітня 2023 року запрошуємо взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», співорганізаторами якої є Інститут цифровізації освіти.

Мета конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій у навчанні нормативних і вибіркових дисциплін у закладах освіти різного профілю.

Аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, управлінці, студенти/курсанти, які сприяють розповсюдженню ідей розвитку STEAM-освіти.

Напрями дискусії:

  1. Світовий досвід і перспективи розвитку викладання навчальних дисциплін в контексті засад STEAM-освіти.
  2. STEAM-технології навчання в закладах вищої освіти.
  3. Теоретико-методологічні аспекти формування soft skills в процесі навчання здобувачів та здобувачок у закладах освіти.
  4. Використання освітніх платформ для організації міжнародної проєкто-дослідницької STEAM-діяльності.
  5. Комунікація в сфері гендерного напряму в контексті STEAM-освіти.
  6. Забезпечення якості вищої освіти в контексті глобальних перспектив формування інноваційного євро простору.

Календар конференції:

  • Прийом матеріалів конференції до 16.04.2023 р.
  • Реєстрація на участь в конференції відбувається до 17.04.2023 р. шляхом заповнення google-form: https://forms.gle/p9FPwRSTc9B8Y21B9

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Напрями роботи конференції, умови участі та вимоги до оформлення матеріалів конференції наведено в інформаційному листі.

Інформаційний лист_STEAM1.png

Інформаційний лист_STEAM2.png

Останні події

 14.03.2023

Засідання Спілки Рад молодих вчених

14 березня 2023 р. Анна Яцишин і Аліса Сухіх, наукові співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, взяли участь у засіданні Спілки Рад молодих вчених. Загалом понад 210 молодих вчених з різних наукових установ і закладів освіти України взяли участь у роботі.


 09.03.2023

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

9 березня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Аспіранти прослухали доповідь та обговорили особливості підготовки до захисту дисертаційної роботи здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.


 01.03.2023

ВИПУСК №1 (93) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 1 (93) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,43 (2021) – Journal Citation Indicator в категорії Education & Educational Research.
Загальна кількість звернень до електронних ресурсів журналу становить 1 629 034 переглядів, що були здійснені 306 850 користувачами зі 199 країн світу.


 27.02.2023

Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану»

24 лютого 2023 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України, що проходила у змішаному форматі.

У роботі конференції взяли участь співробітники Інституту, представники закладів вищої та середньої освіти, аспіранти та докторанти.

Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України Биков Валерій Юхимович привітав учасників конференції та виступив з промовою.

З вітальним словом звернувся до учасників перший віце-президент НАПН України, головний вчений секретар, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Луговий Володимир Іларіонович.

Ляшенко Олександр Іванович, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти і цифровізації освітніх систем НАПН України, д-р пед. наук, проф., дійсний член НАПН України виступив з доповіддю «Проблеми розбудови ІОС в контексті цифровізації освіти».


 22.02.2023

Рада молодих учених МОН України

20 лютого 2023 р. в Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання Ради молодих учених МОН України. Члени Ради молодих учених Інститут цифровізації освіти НАПН України Анна Яцишин та Аліса Сухіх, які є асоційованими членами РМУ при МОН України, були учасницями заходу. За результатами виборів Алісу Сухіх переобрано заступницею голови РМУ при МОН України. Вітаємо та бажаємо плідної роботи!


 22.02.2023

Третя зимова школа "Бренд науковця та цифровізація освіти"

17-19.02.2023 відбулася Третя зимова школа "Бренд науковця та цифровізація освіти". Провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України Анна Яцишин була запрошеним спікером у заході підвищення кваліфікації, що організовано ВГО "Інноваційний університет". Анною Яцишин були проведені заняття, об'єднані темою: "Використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів" та "Цифрова трансформація наукової діяльності". 


 04.02.2023

Цифрова трансформація наукової діяльності в закладах вищої освіти

31 січня 2023 року відбувся круглий стіл «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції». Організатором заходу був Офіс підтримки вченого.

Модератори круглого столу Анна Яцишин та Теодозія Яцишин, адміністраторка - Аліса Сухіх.


 25.01.2023

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

25 січня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". У рамках семінару аспіранти виступили з доповідями, в яких представили результати своїх досліджень протягом І півріччя 2022-2023 навчального року. Молоді вчені отримали цінні поради щодо подальшої роботи над вирішенням актуальних проблем в освіті.


 16.01.2023

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

9 січня 2023 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти відбувся захист дисертаційної роботи Мар'єнко Майї Володимирівни «Проектування хмаро орієнтованої методичної системи підвищення кваліфікації вчителів природничо-математичних предметів для роботи в науковому ліцеї» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. 


 30.12.2022

Привітання з різдвяними та новорічними святами від польських колег

Від імені академічної спільноти WSG Бигощ, Польща (Wyższa Szkoła Gospodarki), професор, ректор Марек Шамот вітає українських колег з прийдешніми новорічними святами.
Миру, добра, натхнення і успіхів у всіх справах та Перемоги!