3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у другому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться в рамках 19-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях. Інтеграція, гармонізація та трансфер знань (ICTERI 2024). 29.07.2024 – дедлайн подання робіт, 23.09.2024 – день семінару, що пройде в гібридному форматі. Без плати за участь у семінарі та публікацію.

Цифрова трансформація змінила світ, суспільство та економіку. Однак до пандемії COVID-19 її вплив на освіту та навчання був набагато меншим. Пандемія продемонструвала, що система освіти та навчання, що відповідає цифровій епосі, є важливою. Цифровізація освітнього процесу всіх рівнів, галузей і напрямів підготовки, яка відбулася під час пандемії, підготувала всі рівні освіти в Україні до роботи в умовах війни. Цифрова трансформація на сьогодні є ключовим питанням для досліджень усіх науковців світу. Запрошуємо дослідників, аспірантів, науковців взяти участь у семінарі, присвяченому глобальній проблемі людства.

DigiTransfEd — це рецензований міжнародний семінар, присвячений теорії та практиці цифрової трансформації освіти. Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 було високо оцінено міжнародної науковою спільнотою і проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553

Теми DigiTransfEd включають, але не обмежуються, наступне:

  • Стратегії цифрової трансформації навчальних закладів
  • Розвиток цифрових ресурсів для освіти
  • Цифрові освітні ресурси та практики
  • Оцінювання та оцінка цифрових навчальних середовищ
  • Інтеграція цифрових технологій у викладання та навчання
  • Онлайнові та змішані моделі навчання для загальної середньої освіти та вищої освіти
  • Залучення та мотивація студентів до онлайн-навчання
  • Навчання майбутніх вчителів та їх професійний розвиток для цифрової трансформації
  • Етичні та соціальні наслідки цифрової трансформації в освіті
  • Гейміфікація та ігрове навчання в цифровій освіті
  • Інноваційні технології та інструменти цифрової освіти
  • Адаптивні технології навчання
  • Цифрова трансформація та освітня рівність
  • Цифрове громадянство та цифрова грамотність в освіті
  • Цифрове навчальне середовище для кооперації, колаборації та спілкування

DigiTransfEd запрошує (i) повні дослідницькі статті, (ii) обговорення, опитування або аналіз проблем, (iii) короткі/дослідницькі статті. Подання мають бути оригінальними та не повинні бути опубліковані раніше або розглядатися для публікації під час оцінювання для цього семінару. Правила подання і вимоги в інформлисті.

Лише документи, написані англійською мовою, можуть бути рекомендовані, якщо вони прийняті Програмним комітетом DigiTransfEd, для публікації в матеріалах семінару, що будуть подані на CEUR-WS.org.

Сторінка події на Фейсбук

Сайт події: https://doors.easyscience.education/digitransfed2024/

Про подію на сайті ICTERI: https://icteri.org/icteri-2024/workshops-calls-for-papers/digitransfed-2024/

Подання: https://cmt3.research.microsoft.com/DigiTransfEd2024/

Збірник матеріалів: CEUR-WS.

Інформлист

Останні події

 30.06.2024

Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Водоп’ян Наталії Іванівні за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

28 червня 2024 року о 13.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Водоп’ян Наталії Іванівни «Методика проєктування вчителями хмаро орієнтованого середовища дистанційного навчання біології в умовах неформальної освіти» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.


 30.06.2024

Випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Пропонуємо Вашій увазі випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging SourcesCitation Index (ESCI).


 23.06.2024

Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Рантюку Івану Івановичу за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

20 червня 2024 року о 12.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Рантюка Івана Івановича «Використання інформаційно-комунікаційних технологій управління проєктами у процесі неформальної освіти фахівців ІТ-компаній» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки».


 19.06.2024

Загальні збори РМВ НАПН України

19 червня молоді вчені Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли участь у загальних зборах Ради молодих вчених Національної академії педагогічних наук України. Під час заходу присутні обговорювали основні напрацювання РМВ НАПН України за останні роки, обмінялися думками щодо подальшого розвитку науки та освіти в Україні, а також визначили пріоритетні завдання на найближчий час.


 19.06.2024

Конференція та загальні збори Eurodoc

4 - 7 червня 2024 р. у м. Любляна (Словенія) відбулася конференція та загальні збори Європейської ради докторантів і молодих дослідників (Eurodoc). У заході взяла участь кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України, консультантка Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України - Аліса Сухіх.


 19.06.2024

Майстер-клас «Використання ШІ у науковій та освітній діяльності»

17.06.2024 р. у рамках постійно діючого науково-методологічного семінару «Наукова бібліотека та якість сучасної освіти в умовах воєнного стану» ДНПБ України імені В.О. Сухомлинського відбувся майстер-клас «Використання штучного інтелекту у науковій та освітній діяльності».


 29.05.2024

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

29 травня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару, аспіранти Інституту виступили з доповідями, в яких представили результати своїх дисертаційних досліджень. Науковці Інституту надали цінні рекомендації для подальшого дослідження аспірантів.


 24.05.2024

Освіта для сталого розвитку: 5-та міжнародна конференція зі сталого майбутнього: екологічні, технологічні, соціальні та економічні питання: ICSF 2024

21-24 травня відбулась міжнародна конференція ICSF 2024: зі сталого майбутнього: екологічні, технологічні, соціальні та економічні питання. Програмний комітет конференції очолив Сергій Семеріков, доктор педагогічних наук, професор. Доповідачі з різних країн – Болгарії, В’єтнаму, Ізраїлю, Польщі, Румунії, України представили дослідження у сфері стійких технологій, інженерії, сталого будівництва та транспорту, сталого міського планування, екологічної політики, економіки та права. У окремій тематичній секції взяли участь співробітники Інституту цифровізації освіти НАПН України. Науковцями інституту (Ірина Мінтій, Тетяна Вакалюк, Марія Лещенко, Оксана Овчарук, Майя Марієнко, Олена Гриценчук, Оксана Кравчина, Ірина Малицька) було представлено доповіді «Комбіноване навчання: визначення, концепція та актуальність для освіти для сталого розвитку», «Забезпечення сталого розвитку шляхом використання цифрових освітніх хабів для викладання громадянської освіти в школі», «Використання ІКТ вчителями для розвитку критичного мислення учнів у контексті сталого розвитку в Україні». Секцію очолила Тетяна Вакалюк, доктор педагогічних наук, професор.


 17.05.2024

Практико орієнтовний марафон цифровізації освіти

14-15 травня в межах співпраці Інституту цифровізації освіти НАПН України і ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, напередодні Дня науки для педагогічної спільноти України було проведено марафон «Цифровізація освіти: практичний досвід організації дистанційної та змішаної форм навчання в умовах імерсивного навчання і використання штучного інтелекту». До заходу долучилися 411 осіб – представників освітніх закладів з усіх областей України.

Своїм досвідом використання цифрових технологій для організації, співпраці та залучення учнів до освітнього процесу поділилися вчителі з кризових регіонів України – Херсонської, Луганської, Одеської, Сумської та Дніпропетровської областей. Захід проходив у формі практичного вебінару.


 15.05.2024

Гостьова лекція в Криворізькому національному університеті

15.05.2024 у Криворізькому національному університеті відбулася он-лайн лекція доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, завідувача відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту цифровізації освіти НАПН України Марії Павлівни Шишкіної на тему "Хмаро орієнтовані системи відкритої науки у науковій і проєктній діяльності та у проєкті SIN-NEC". На лекції були присутні здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Запис лекції розміщено на YouTube-каналі інституту: https://youtu.be/7EhwA6Tj_nc?si=LIs5sPtllp1QMhhA