ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад

№ п/п

Посада

Кількість ставок

Відділ хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти

1

Старший науковий співробітник

1,0

2

Молодший науковий співробітник

0,5

Відділ технологій відкритого навчального середовища

1

Головний науковий співробітник

0,5

2

Науковий співробітник

0,5

Відділ відкритих освітньо-наукових інформаційних систем

1

Провідний науковий співробітник

0,25

2

Старший науковий співробітник

0,5

Сектор мережних технологій і баз даних

1

Завідувач сектору

1,0

2

Молодший науковий співробітник

0,25

Відділ компаративістики інформаційно-освітніх інновацій

1

Завідувач відділу

1,0

2

Провідний науковий співробітник

1,0

3

Старший науковий співробітник

2,0

4

Науковий співробітник

2,0

5

Молодший науковий співробітник

1,0

Відділ цифрової трансформації НАПН України

1

Завідувач відділу

1,0

2

Провідний науковий співробітник

0,5

3

Науковий співробітник

1,0

4

Молодший науковий співробітник

0,5

Термін подання документіводин місяць від дня опублікування оголошення.

Вимоги до учасників конкурсу

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

1) завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);

2) головного наукового співробітника – доктор наук;

3) провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);

4) старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);

5) завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)

6) наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;

7) молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня .

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.

Вимоги до наукових праць, опублікованих кандидатом на вакантну наукову посаду продовж останніх п’яти років:

  • завідувача відділу/сектору, головного наукового співробітника та провідного наукового співробітника – не менше 2-х статей у фахових виданнях категорії «А»/ Scopus/Web of Science та не менше 2-х статей у фахових виданнях категорії «Б» (статті у співавторстві будуть зараховані як 0,5 статті);
  • старшого наукового співробітника – не менше 1-ї статті у фахових виданнях категорії «А»/ Scopus/Web of Science та не менше 1-ї статті у фахових виданнях категорії «Б» (статті у співавторстві будуть зараховані як 0,5 статті).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі,

подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі на ім’я директора Інституту цифровізації освіти НАПН України, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, установлених частиною третьою статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»;
  • особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 х 4 сантиметри;
  • автобіографію;
  • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання;
  • копію військового квитка та копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію паспорта, засвідчену претендентом;
  • копію трудової книжки;
  • письмову згоду на обробку персональних даних;
  • перелік наукових праць кандидата опублікованих впродовж останніх п’яти років у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях (крім пакету документів кандидати дублюють перелік наукових праць з посиланнями на інформаційні ресурси та веб-сайти, на яких вони розміщені, або електронні копії наукових праць на зазначену в оголошенні адресу електронної пошти), зокрема опублікованих:
  •  у наукових виданнях, включених до Переліку наукових фахових видань України, який затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері науки, наукової, науково-технічної діяльності та інноваційної діяльності;
  • ­ у наукових виданнях інших держав;­
  • ­ у іноземних (міжнародних) виданнях, проіндексованих у міжнародних наукометричних базах.

Кандидати можуть надавати додаткову інформацію, що відображає результати їх наукової діяльності:

  • патенти на винахід, що пройшли кваліфікаційну експертизу;
  • монографії (розділи у колективних монографіях);
  •  посилання на наукові онлайн-профілі.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо), а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді.

Копії документів, що подаються претендентом (крім копії паспорта), повинні бути засвідчені за місцем роботи претендента або нотаріально.

Кандидати, які працюють Інституті цифровізації освіти НАПН України, подають лише заяву про участь у конкурсі список наукових праць.

Документи подавати за адресою: 04060, м. Київ, вул. М.Берлінського, 9, к. 204. Телефон для довідок: 468.33.29; 453.90.51.

Електронна пошта: iitlt@iitlt.gov.ua

Опубліковано 01 квітня 2024 року

Останні події

 29.04.2024

CoARA - Action Plans

29 квітня 2024 р. відбулася онлайн-зустріч підписантів Угоди про реформування процесу оцінювання досліджень. Протягом року Інститут цифровізації освіти НАПН України, як підписанит Угоди і учасник Коаліції має зобов’язання створити План дій із конкретними етапами виконання узгоджених основних зобов’язань. Для підтримки цього процесу всі підписанти та організації, зацікавлені в підписанні Угоди, були запрошені на інформаційну зустріч, організовану CoARA (Coalition for Advansing Research Assessment).

У зустрічі взяли участь заступниця директора Інституту Ольга Пінчук та завідувачка відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Марія Шишкіна


 28.04.2024

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбувся майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»


 26.04.2024

Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції

26 квітня 2024 р. відбулася IІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», ініціатором та базою якого став Донецький державний університет внутрішніх справ, м. Кропивницький. Інститут цифровізації освіти другий рік поспіль є співорганізатором цього заходу, місія якого в обговоренні актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.


 19.04.2024

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"

19 квітня 2024 р. на базі МДПУ імені Богдана Хмельницького відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті". Робота здійснювалася за двома напрямами: Інформаційно-комунікаційні технології у закладах вищої освіти та у наукових дослідженнях; Інформаційно-комунікаційні технології у загальній середній освіті та у професійній освіті. До складу журі Конкурсу увійшли наукові співробітники нашого інституту: Тетяна Вакалюк, Вячеслав Осадчий, Ольга Пінчук, Олег Спірін, Анна Яцишин.

У Конкурсі, що отримав старт у грудні 2023 року, взяли участь студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України та інших країн. 


 19.04.2024

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

18.04.2024 р. відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»


 12.04.2024

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

10 квітня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару відбулася лекція Зої Рябової, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри менеджменту освіти та права ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, на тему: "Науково-методологічні засади організації та проведення експерименту наукового дослідження".


 10.04.2024

ІІ Міжнародний цифровий форум – нова платформа обміну досвідом освітян з України та Польщі

9 квітня відбувся ІІ Міжнародний цифровий форум, організований Вищою Школою Економіки (Wyższa Szkoła Gospodarki) (м.Бидгощ, Польща) у партнерстві з Міністерством вищої освіти Польщі, в роботі якого взяли участь близько 60 учасників з університетів та наукових установ Польщі та України.
Доповідачі поділились досвідом використання штучного інтелекту та імерсивних технологій у мистецькій освіти, підготовці архітекторів, оцифруванні культурної спадщини, методами та формами використання імерсивних засобів у вивченні іноземних мов, міжкультурному спілкуванні, обговорили вплив штучного інтелекту на рівність і справедливість в освіті, питання обізнаності з цифровими технологіями дорослих, шляхи подолання цифрової дезінформації та маніпуляції та ін.
З доповідями на форумі виступили Оксана Овчарук, доктор педагогічних наук, професор, заввідділом компаративістики інформаційно-освітніх інновацій та Оксана Кравчина, науковий співробітник відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій.


 04.04.2024

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

01.04.2024 р. відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».


 28.03.2024

Використання штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти

28 березня 2024 року відбулося перше засідання робочої групи з питань розроблення інструктивно-методичних рекомендацій щодо запровадження та використання штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти. Рекомендації визначатимуть підхід до відповідального, етичного та ефективного використання інструментів генеративного ШІ.

До складу робочої групи МОН України увійшли представники Інституту цифровізації освіти НАПН України Ольга Пінчук, заступник директора, та Сергій Дзюба, аспірант, засновник навчального СТЕМ-центру “Сократ”.


 28.03.2024

Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень

28 березня 2024 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України провели вебінар «Інформаційно-цифрові технології для оцінювання результативності педагогічних досліджень» для наукових, науково-педагогічних працівників та аспірантів, який відбувся в межах XV-ї Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2024».