VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.

РОЗДІЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  1. Інструменти та моделі співпраці університету, бізнесу та науки;
  2. Віртуальні ресурси та сервіси для електронного навчання природничих наук;
  3. Е-середовище закладів вищої освіти.

Авторам пропонується подавати повні (та оригінальні дослідницькі) роботи (6-10 сторінок), включаючи опитування, навчальні посібники, перспективні/колоквіуми за темами AET через HotCRP (https://notso.easyscience.education/aet/2021/ ) до 28 квітня 2022 року.

Надіслані роботи будуть рецензовані трьома науковцями на основі технічної якості, актуальності, оригінальності, значущості та чіткості. У разі потреби буде залучений четвертий додатковий рецензент. Програмний комітет використає ці огляди, щоб визначити, які роботи будуть прийняті для презентації на конференції.

AET 2021 використовує формат двох колонок SCITEPRESS для розгляду. Користуйтеся інструкціям авторів AET 2021: https://aet.easyscience.education/2021/example.pdf. Ви повинні використовувати файл класу LaTeX2e (https://aet.easyscience.education/2021/example.zip) для своїх матеріалів.

Щоб завантажити статтю в систему подання, зареєструйтеся за посиланням https://notso.easyscience.education/aet/2021/newaccount (Створити новий обліковий запис), потім перейдіть за посиланням https://notso.easyscience.education/aet/2021/paper/new (Нова подача). Заповнюючи поля для подачі документів, обов’язково виберіть «Цифрова освіта в екологічних університетах» у відповіді на запитання «На який трек подано вашу роботу?», а розділи конференції (Теми) виберіть лише у графі «Цифрова освіта в екологічних університетах».

Том AET 2021 буде опубліковано SCITEPRESS – Science and Technology Publications (DOI: 10.5220) і буде доступний у цифровій бібліотеці SCITEPRESS

(https://www.scitepress.org/HomePage.aspx). Ми очікуємо, що внесок за публікацію становитиме до 40 євро.

У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися за адресою <o.kuzminska@nubip.edu.ua>.

Останні події

 29.09.2022

ВИПУСК №4 (90) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 4 (90) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,43 (2021) – Journal Citation Indicator у категорії Education & Educational Research.


 23.09.2022

Друга науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»

22.09.2022 р. відбулася ІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ». Учасниками конференції стали представники наукових установ і закладів вищої освіти України й Казахстану. У рамках конференції були обговорені актуальні питання щодо теоретико-методологічних та психолого-педагогічних аспектів використання імерсивних технологій в освітньому процесі закладів освіти різного рівня; використання імерсивних технології у STEM/STEAM освіті; здоров'язберігаючого аспекту використання імерсивних технологій в освітньому процесі; підготовки вчителя до використання імерсивних технологій в освітньому процесі; оцінювання якості освітніх матеріалів з AR/VR.


 16.09.2022

Договір про співпрацю ІЦО НАПН України та НТУ «Дніпровська політехніка»

15 вересня Інститут цифровізації освіти НАПН України та Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» уклали договір про співпрацю. Під час підписання документу директор ІЦО НАПН України, професор, академік НАПН України Валерій Биков, ректор НТУ «Дніпровська політехніка», професор Олександр Азюковський і перший проректор НТУ «Дніпровська політехніка» професор Артем Павличенко визначили завдання спільної роботи та шляхи їх реалізації, серед яких участь у міжнародних академічних програмах, здійснення дослідницької роботи в рамках міжнародних грантових програм та проєктів.


 01.09.2022

Зі святом знань!

Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!
Щиро вітаємо з особливим для всіх нас святом - Днем знань і початком навчального року!
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і світлим, надихне на плідну працю, відкриє нові шляхи для творчих здобутків! Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, натхнення, миру та злагоди!
Зі святом!


 27.08.2022

Серпнева конференція «Учені НАПН України – українським учителям»

25 серпня під егідою Національної академії педагогічних наук України відбулася Серпнева конференція «Учені НАПН України – українським учителям». Відкриваючи захід, до освітян звернулися Шкарлет Сергій Миколайович, Міністр освіти і науки України, Колебошин Сергій Валерійович, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, Кремень Василь Григорович, Президент Національної академії педагогічних наук України, Топузов Олег Михайлович, віцепрезидент НАПН України, директор Інституту педагогіки НАПН України. Науковці Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли активну участь у конференції і виступили з доповідями, висвітлюючи напрацювання у галузі ІКТ.


 27.08.2022

Педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни - незламні у війні»

18 серпня відбулася Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни - незламні у війні», ініційована Міністерством освіти і науки України. Заступниця директора з наукової роботи Інституту цифровізації освіти НАПН України Литвинова С.Г. виступила з доповіддю «Впровадження результатів наукових Інституту цифровізації освіти НАПН України в освітню практику в умовах воєнного стану».


 24.08.2022

День Державного Прапора і Незалежності України!

Шановні колеги, шановні співвітчизники!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України!
Розбудова незалежної, могутньої та заможної держави — прагнення кожного українця,
мета, на досягнення якої ми спрямовуємо максимум своїх зусиль.
Бажаемо Вам миру, благополуччя, творчих здобутків і звершень, які примножать велич України!


 08.08.2022

Про результати наукової та науково-організаційної діяльності за 2018-2022 рр. Вісник НАПН України

Електронне наукове періодичне видання "Вісник НАПН України" презентує кращі здобутки освітян України та сприяє розвитку наукового потенціалу у сфері освіти, педагогіки і психології, інтеграції вітчизняної педагогічної і психологічної науки у світовий освітньо-науковий простір та всебічне висвітлення діяльності Національної академії педагогічних наук України. У випуску 4 (1) 2022 р. опубліковано наукову доповідь директора Інституту цифровізації освіти НАПН України Валерія Бикова про результати наукової та науково-організаційної діяльності колективу за останні п'ять років. 


 06.07.2022

Моделі організаційних систем відкритої освіти

Відкрита освіта сьогодні є сучасним трендом для тих, хто навчає і навчається. Шановні колеги, пропонуємо Вашій увазі наукову працю академіка НАПН України Бикова Валерія Юхимовича - монографію «Моделі організаційних систем відкритої освіти». У роботі з системних позицій викладено основи теорії моделювання організаційних систем відкритої освіти. Книга призначена для всіх тих, кого цікавлять перспективні тенденції розвитку освітніх систем, сучасні підходи щодо їх дослідження і впровадження.


 30.06.2022

ВИПУСК №3 (89) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні пропонуємо Вашій увазі черговий випуск № 3 (89) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,36 (2020) – Journal Citation Indicator в категорії Education & Educational Research.