ІI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні інформаційні технології в освіті та науці»

ІI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні інформаційні технології в освіті та науці»
09-10 листопада 2017 року в місті Житомир на базі фізико-математичного факультету Житомирського державного університету ім. Івана Франка відбулася ІI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні інформаційні технології в освіті та науці», присвячена 10-ій річниці функціонування Інтернет-порталу E-OLYMP, одним із організаторів якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На конференції були присутні науковці з Польщі, Азербайжану та усіх куточків України.
Foto 2.jpg
Foto 3.jpg
Foto 4.jpg
На пленарному засіданні вітальні слова були проголошені в. о. ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка, к.і.н., доц., Шевчуком А.В., деканом фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка, к.ф.-м.н, доц., Франовським А.Ц., доктором габілітованим гуманістичних наук у галузі педагогіки, проф., проф., кафедри дидактики і педевтології педагогічного факультету Варшавського університету Мєшальським Стефаном, доктором, співробітником кафедри дидактики і педевтології педагогічного факультету Варшавського Університету Мареком Єжи, к.ф.-м.н, доцент, доц., Азербайджанської дипломатичної академії (Баку, Азербайджан) Медведєвим М.Г., деканом факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, к.пед.н., доц., Махометою Т.М., завідувачем кафедри математики, інформатики та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди», к.пед.н., доц., Шевчук Л.Д., заступником директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, д.пед.н., проф., членом-кореспондентом НАПН України, Спіріним О.М. Також від Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було вручено подяку розробникам Інтернет-порталу E-OLYMP з нагоди 10-ої річниці функціонування.
Foto 5.jpg
Foto 6.JPG
Учасники конференції презентували результати власних та колективних досліджень під час роботи таких секцій:
  1. Підготовка обдарованої студентської та учнівської молоді до олімпіад з програмування.
  2. Інноваційні підходи до навчання програмування у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.
  3. Інформаційно-комунікаційні технології в наукових дослідженнях.
  4. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
  5. Проблеми підготовки ІТ-фахівців у ВНЗ.
  6. Інформаційно-комунікаційні технології в управлінні навчальними закладами.
  7. Моделювання і розробка електронних ресурсів навчального призначення
Foto 7.jpg
Foto 8.jpg
По завершенню першого дня роботи конференції для всіх учасників була організована екскурсія по Житомирському державному університету ім. Івана Франка та до музею космонавтики імені С.П.Корольова.
Foto 10.jpg
На другий день роботи конференції було проведено три майстер-класи:
  1. «Використання Інтернет-порталу E-OLYMP у навчальному процесі» (Жуковський С.С.).
  2. «Поради до використання програмно-імітаційних комплексів економічного спрямування в освіті» (Антонюк Д.С., Янчук В.М.).
  3. «Авторська система підготовки школярів та студентів до олімпіад з програмування» (Арзубов М.О.).
Foto 9.jpg
Після закінчення роботи конференції учасники отримали сертифікати участі. Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України висловлює щиру вдячність усім організаторам та учасникам конференції за високий науковий, організаційний рівень проведення науково-практичного заходу і створені комфортні умови.

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.