10 листопада 2022 р. у Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти в режимі онлайн відбулася друга Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства».
Співорганізатор конференції - Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України.
До участі були залучені науковці, науково-педагогічні, педагогічні працівники, вчителі, майстри виробничого навчання, бібліотекари, здобувачі освіти, роботодавців. Онлайн взяли участь біля 170 осіб.
Учасників з початком роботи конференції привітала Тетяна ІЩЕНКО, директор Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». Про цифрові ресурси як унікальні можливості для закладів вищої освіти зробив коротке повідомлення Дмитро ЗАВГОРОДНІЙ, генеральний директор директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки України.
![2.jpg 2.jpg](/upload/medialibrary/08d/08def3c14a93a9393f06a97373f2c6b7.jpg)
На пленарному засіданні з доповідями виступили: Руслана КОРЕНЧУК, керівник проєкту Дія. Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України; Ольга ПІНЧУК, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту цифровізації освіти НАПН України; Олена ГЛАЗУНОВА, декан факультету інформаційних технологій НУБіП України; Вікторія СИДОРЕНКО, директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України; Юрій ЗУБАНЬ, голова навчально-методичної підкомісії з дистанційного навчання МОН України; Марія БОГУСЛАВ, заступник директора Асоціації інноваційної та цифрової освіти; Олексій НІЩИК, керівник напряму освітніх проєктів у Genesis; Ярослава СОШИНСЬКА, виконавчий директор ВГО Українська бібліотечна асоціація, науковий співробітник Державної науково-педагогічної бібліотеки ім. В. О. Сухомлинського; Лариса КАЛАЧЕВСЬКА, професор Сумського національного університеу та Катерина ТУЖИК, Університет прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф (Німеччина).
![1.png 1.png](/upload/medialibrary/998/9988e40496cc19440d88ca8653cd48d8.png)
Робота конференції продовжилася у двох секціях. Секція 1. Цифрова трансформація освіти в умовах правового режиму воєнного стану (модератор Ольга Пінчук). Секція 2. Розвиток цифрової компетентності педагога професійної і фахової передвищої освіти в умовах диджиталізації: цифрові можливості, трансфер знань, інтеграція із цифровою економікою (модератор Вікторія Сидоренко).
![2.png 2.png](/upload/medialibrary/386/386bbed5b686848d46d3264853a176d1.png)
Матеріали конференції протягом двох тижнів будуть розміщені на сайті конференції https://tinyurl.com/46dt9yh2 та в Електронній бібліотеці НАПН України.
![3.png 3.png](/upload/medialibrary/a54/a54dc7d15830a746de1eeab2fdcff7b8.png)
Програма заходу