ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ І ПЕРЕКЛАДУ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ»

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ І ПЕРЕКЛАДУ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ»

30 листопада 2022 р. на факультеті української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди у м. Переяслав відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами». Цьогорічне проведення конференції відбулося у дистанційному форматі. Інститут цифровізації освіти НАПН України виступив одним із організаторів заходу. Дослідники інституту презентували результати своїх наукових розвідок щодо впровадження цифрових технологій в процесі навчання іноземних мов.

2.png

У вступному слові модераторка конференції, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Ніна Христич відзначила, що у роботі наукового заходу беруть участь 110 учасників з 10 країн світу: Туреччини, Індії, Франції, Люксембургу, Польщі, Румунії, Чеської Республіки, Канади, Німеччини та Киргизстану. Співорганізаторами конференції виступили Інститут цифровізації освіти НАПН України, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (кафедра англійської філології та лінгводидактики), а також зарубіжні університети та організації (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu (Польща), Institut National des langues et civilisation orientales (Франція), Dokuz Eylul University (Туреччина) та AKG GLOBAL (Індія)).

Серед тематик дискусійних панелей наступні: інформаційно-комунікаційні технології в навчанні іноземних мов: інновації, ефективність, кращі практики та Інноваційні методики формування перекладацької компетентності студентів-філологів в умовах євроінтеграції. Доповідь Олени Гриценчук, кандидатки педагогічних наук, старшої наукової співробітниці відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Інституту цифровізації освіти НАПН України була присвячена вирішенню проблем вибору цифрових освітніх платформ для вивчення іноземних мов.

3.png

Серед учасників конференції були відомі науковці, молоді учені, педагоги-практики, здобувачі вищої освіти усіх рівнів і стейкхолдери освітніх програм. 

Програма конференції

Анонси та оголошення

Звітна науково-практична конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану» відбудеться 23 лютого 2023 року змішаний формат

Запрошуємо науковців, аспірантів і докторантів ІЦО НАПН України та спільних науково-дослідних лабораторій, педагогічних працівників експериментальних закладів освіти взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді в електронному виданні «Збірник матеріалів конференції» із присвоєнням ISBN, що буде розміщений у вільному доступі в Електронній бібліотеці Національної академії педагогічних наук України. Кращі доповіді буде відзначено грамотами.
Участь у конференції безкоштовна. Робочі мови конференції: українська, англійська.


VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.