ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2016»

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2016»

15 грудня 2016 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулась ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2016». У ролі організатора виступила Рада молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (ІІТЗН НАПН України).

Захід проходив у кілька етапів. З вітальним словом виступили голова Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України, провідний науковий співробітник ІІТЗН НАПН України Анна Яцишин та заступник голови Ради, провідний науковий співробітник ІІТЗН НАПН України Юлія Носенко.

Під час пленарного засідання заслухано доповіді Олени Гриб’юк, провідного наукового співробітника ІІТЗН НАПН України, та Марини Дворник, старшого наукового співробітника Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

Вже стало доброю традицією в рамках конференції організовувати тренінги чи майстер-класи за актуальною тематикою. Зокрема, під час цьогорічного заходу Анна Яцишин, провідний науковий співробітник ІІТЗН НАПН України, Валентина Коваленко, молодший науковий співробітник ІІТЗН НАПН України, Наталія Яськова, молодший науковий співробітник ІІТЗН НАПН України, Галина Кучаковська, викладач Київського університет імені Бориса Грінченка, продемонстрували майстер-клас з використання електронних соціальних мереж у проведенні науково-педагогічних досліджень.

У рамках секційних засіданнях відбулось обговорення актуальних проблем педагогічної науки за напрямами:

  • Секція 1. Інформаційно-комунікаційні технології у контексті модернізації освіти в Україні.

  • Секція 2. ІКТ – підтримка наукових досліджень та управління в освіті.

  • Секція 3. Сучасні засоби навчання: проблеми проектування та використання на всіх рівнях освіти.

  • Секція 4. Історичні аспекти, сучасний стан і перспективи використання ІКТ в освіті та інших галузях.

  • Секція 5. Актуальні проблеми педагогічної освіти і науки.

  • Секція 6. Соціально-психологічні проблеми особистості у сучасному інформаційному суспільстві.

Виступи молодих вчених на секційних засіданнях були відзначені грамотами.

Участь у конференції зацікавила науковців з різних міст України: Бердянська, Дрогобича, Житомира, Києва, Кривого Рогу, Кропивницького, Луцька, Мукачева, Харкова. Загальна кількість зареєстрованих учасників склала 63 особи.

CAM00015.jpg

CAM00025.jpg

IMG_20161215_133926.jpg

IMG_20161215_144033.jpg

CAM00017.jpg

CAM00035.jpg

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.