IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки»

IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки»

18 жовтня 2016 року в Національному Центрі Ядерних Досліджень відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки», присвячена проблематиці кібербезпеки та протидії загрозам безпеки в різних сферах суспільного життя з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Міжнародна конференція відбулася за підтримки Національного Центру Ядерних Досліджень, Варшавського університету, WSGE ім. Альчіде Де Гаспері, Бюро Національної Безпеки; Науково-дослідного центру протипожежного захисту, Державного науково-дослідного інституту в Юзефові; Національної палати цифрової економіки; Союзу польських міст; Асоціації підприємців Республіки Польщі "Nostra Res"; Прикордонної служби Республіки Польщі; Асоціації польських фахівців в області інформаційних технологій; Державної санітарної інспекції.

Доповідь Олени Гриб’юк (Dr. Olena Hrybiuk), провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на тему: «Варіативність моделювання та парадокс залежності в контексті впливу феномену соціальних мереж» та демонстрація напрацювань - конкретні результати наукових досліджень в контексті проблематики безпечного розгортання хмарного середовища навчального закладу в рамках проекту викликали глибоку зацікавленість та високу позитивну оцінку учасників конференції.

У вступній лекції prof. nadzw. dr hab. inż. Marekа Kisielа-Dorohinicki (Akademiа Górniczo-Hutniczа im. Stanisława Staszica w Krakowie) акцентувалась увага на питаннях щодо можливостей і перспектив застосування спеціалізованих аналітичних інструментів у галузі забезпечення громадської безпеки з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

2.png

У рамках тематичних сесій обговорювались питання безпечного використання інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного використання Інтернету, використання математичних моделей та віртуалізації, а також сучасних загроз, пов'язаних з безпекою кожної держави. Міжнародна конференція перетворилася на чудовий майданчик для обміну думками серед представників науки, бізнесу, а також державних громадських служб, органів державних адміністрацій, науково-дослідних центрів, що спеціалізуються в питаннях кібербезпеки та створенні сучасних інформаційних засобів.

У дискусійній панелі з тематики конференції щодо використання сучасних інформаційних технологій та електронного обладнання для забезпечення безпеки, взяли участь:

Marek Posobkiewicz – Головний санітарний інспектор Республіки Польщі;

Полковник прикордонної служби Mariusz Kijowski – Директор управління зв'язку та інформатики головної комендатури прикордонної служби Республіки Польщі;

Ireneusz Przeklasa – Директор управління інформаційних технологій управління у справах іноземців;

Ген. бриг. Włodzimierz Nowak – Директор Департаменту кібербезпеки в міністерстві оцифрування даних;

Д-р Jacek Gajewski – Керівник відділу досліджень та міжнародної співпраці Національного Центру Ядерних Досліджень;

Д-р Dariusz Wróblewski – Директор Науково-дослідного центру протипожежного захисту державного науково-дослідного інституту в Юзефові;

Tomasz Andrukiewicz – Президент міста Елк, представник Союзу польських міст;

Zsolt Tadeusz Fekete – Голова правління Algotech Polska Sp. z o. o., випускник Canadian Executive MBA.

3.png

Міжнародна конференція була проведена на високому науковому та організаційному рівні. Захід вирізнявся своєю масштабністю. Високий науково-професійний рівень кваліфікації учасників конференції дозволив надати об’єктивну оцінку результатам представлених досліджень та допоміг колегіально сформулювати перспективи подальшої роботи.

Незабутні враження справило місце проведення конференції - Національний Центр Ядерних Досліджень.

Дружня та комфортна обстановка конференції сприяла налагодженню співпраці для реалізації майбутніх спільних проектів та залишила найкращі враження завдяки увазі і теплому прийому організаторів конференції. Учасники отримали неоціненний досвід, використання якого сприятиме науково-дослідницькій діяльності.

Анонси та оголошення

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.