МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»

10 червня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Смарттехнології як чинник інноваційного розвитку. Організаторами заходу були Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти згідно спільно із Брестським обласним інститутом розвитку освіти за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації освіти» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На конференції розглядалися питання розвитку сучасних смарттехнологій та їх застосування в освітньому процесі; методики використання смарттехнологій; дидактичні можливості смарттехнологій; сучасні тренди вітчизняного та зарубіжного досвіду; освоєння інформаційно-комунікаційних технологій в умовах реального освітнього процесу; створення сучасної інформаційної інфраструктури; випуск принципово нових мультимедійних навчальних продуктів; підвищення ІКТ- та смарткомпетенцій педагогічних працівників.

У конференції брали участь понад 230 учасників зі всіх областей України та м. Києва, Республіки Білорусь.

Модератором заходу був проректор із зовнішніх зв’язків та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО Вєтров І.В.

2.png

Із вітальним словом та аналізом впровадження смарттехнологій у закладах освіти Рівненщини та в інституті до учасників конференції виступила ректор Інституту, кандидат політичних наук, доцент Черній А.Л.

Досвідом наукових досліджень з окреслених конференцією напрямів поділилися в.о. заступника директора з наукових питань ІІТЗН НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Литвинова С.Г., начальник відділу проєктної діяльності ДНУ ІМЗО, доктор педагогічних наук, професор Пушкарьова Т.О., ректор ЗО «Могилевський державний обласний інститут розвитку освіти», кандидат економічних наук, доцент Жудро М.М., завідувач кафедри професійного розвитку працівників освіти ДЗО «Брестський обласний інститут розвитку освіти», доктор педагогічних наук, доцент Іванов Ю.О., кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Васильєва Д.В.

Під час онлайн трансляції конференції у віртуальному просторі чату заходу учасники обмінювалися своїм баченням напрямів та методик використання тих чи інших цифрових ресурсів в освітньому процесі, презентували свій досвід та дискутували із спікерами.

Усі учасники конференції погодилися, що обрана тематика є актуальною, цікавою та різноплановою.

Електронний ресурс за матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції «Смарттехнології як чинник інноваційного розвитку» буде розміщено на сайті РОІППО в розділі «Конференції. Міжнародні».

Програма конференції >>>

Резолюція конференції >>>

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.