Міжнародна наукова конференція з відкритої науки та інновацій в Україні

Міжнародна наукова конференція з відкритої науки та інновацій в Україні

27-28 жовтня 2022 р. Відбулася міжнародна наукова конференція «Відкрита наука та інновації в Україні» OSICU2022.

Конференція приурочена до міжнародного тижня відкритого доступу, що відбулася під егідою Міністерства освіти та науки України, а також за участю національних, міжнародних організацій, асоціацій та інших спонсорів. В конференції взяли участь провідні експерти з різних країн світу, які поділилися своїм досвідом, а також ініціювали обговорення шляхів імплементації найкращих практик відкритої науки та інновацій в Україні.

Основні напрями роботи конференції, які відповідають завданням національного плану щодо відкритої науки:

  • відкритий доступ до дослідницьких інфраструктур;
  • сучасні тенденції у практиках оцінювання наукових досліджень;
  • відкриті інновації в період воєнного стану та план дій на період післявоєнного відновлення країни;
  • відкритий доступ до наукових результатів та науково-технічної інформації;
  • відкриті дані та відтворюваність результатів наукових досліджень.

Співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України Лілія ЛУПАРЕНКО і Ольга ПІНЧУК презентували доповідь про сучасні ресурси формування, систематизації й уніфікації поняттєво-термінологічного апарату.

Всі охочі отримали можливість доєдналися до перегляду прямої трансляції конференції на Youtube. Сайт конференції: https://conference.dntb.gov.ua/

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.