Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

 16-17 листопада 2017 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої були: Національний авіаційний університет, Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій, Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій, Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.

Цілі конференції

  • Обговорення нових результатів використання мультимедійних технологій в різних галузях людської діяльності.

  • Демонстрація практичних досягнень учасників конференції у вигляді мультимедійних презентацій.

  • Аналіз наукових, психолого-педагогічних, виробничих аспектів розвитку мультимедійних технологій.

  • Обмін ідеями, пошук сумісних напрямів досліджень та зміцнення співпраці між навчальними, науковими i виробничими закладами та установами.

  • Залучення молоді до наукового пошуку.

Основні напрями роботи конференції

  1. Теоретико-методологічні засади створення та використання мультимедійних технологій.
  2. Теорія та практика застосування апаратного та програмного забезпечення мультимедіа.
  3. Проблеми та перспективи використання електронних освітніх ресурсів навчання.
  4. Електронна бібліотека.
  5. Використання продуктів мультимедіа у віртуальній та доповненій реальності.
Foto0.JPG
На відкритті конференції вітальну промову було проголошено к.тех.н. професором кафедри Комп’ютерних мультимедійних технологій НН ІКІТ НАУ Мелешко М.А. 
Foto1.jpg
Від Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на пленарному засіданні виступила з доповіддю «Цифрові відкриті системи інформаційно-аналітичної підтримки психолого-педагогічних досліджень» завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України, к.пед.н. Іванова С.М.
Foto2.jpg
В конференції взяли участь викладачі, науковці, аспіранті, докторанти та студенти.
Foto3.JPG
Foto4.JPG
Foto5.JPG
Foto6.JPG

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.