Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»

22 вересня 2021 року відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ», організатором якої є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Учасниками конференції стали науковці з 17 закладів освіти України та вчені-освітяни з Республіки Казахстан.

1.png

На пленарному засіданні виступили директор Інституту Биков Валерій Юхимович, який висвітлив найактуальніші проблеми цифровізації суспільства і освіти, сутність та інноваційність імерсивних технологій для розвитку освіти; Манаргуль Умирзаковна Мукашева з привітанням учасників конференції від президента Національної академії освіти ім. І. Алтинсаріна Республіки Казахстан Гани Бектаевича Бейсембаева та доповіддю про основні результати дослідження ставлення учнів до використання віртуальної та доповненої реальності у навчальному процесі (Results of a study on students' attitudes to the use of virtual and augmented reality at school); Литвинова Світлана Григорівна, яка розкрила значення технології доповненої реальності в освітньому контенті; Сороко Наталія Володимирівна з доповіддю «Значення та функціональні можливості доповненої реальності у розвитку STEАM підходу в закладах загальної освіти»; Буров Олександр Юрійович, який підняв питання щодо оцінювання впливу середовища віртуальної реальності на когнітивну діяльність учня.

2.png

На конференції, серед іншого, зацікавленість учасників викликали дослідження Байбуріна А.М. із співавторами Мукашевої М.У. та Жумадилової А.К. «Проєктування взаємодій у віртуальній реальності для навчання» (Designing interfaces of virtual reality applications for learning), Гриб’юк О.О. «Когнітивний розвиток дитини у віртуальному середовищі в процесі дослідницького навчання з використанням імерсивних технологій», Сальник І. В. «Психолого-педагогічні особливості використання та сприйняття віртуальних образів в освітньому процесі», Соколюк О. М. «Імерсивність в сучасних освітніх середовищах», Кривенко І.П. із співавторами Чалим О.В., Чалим К.О. «Синергетична Інтеграція традиційного та AR-контенту у навчанні медичної інформатики».

3.png

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.