Онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

Онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

27 жовтня 2022 року відбувся ІV Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», співорганізатором якого був Інститут цифровізації освіти України НАПН України.

зображення_viber_2022-10-27_16-31-09-199.jpg

Під час пленарного засідання Валерій Биков, директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, розкрив значення цифрових технологій як базис інновацій у всіх сферах життєдіяльності сучасної людини.

зображення_viber_2022-10-27_16-31-09-107.jpg

Наукові напрями роботи онлайн-форуму охоплювали широке коло питань Науковці інституту: Ольга Пінчук, Лілія Лупаренко, Олена Гриб'юк і аспірантка Вікторія Дзюба взяли участь з доповідями в роботі наукових панелей:

· Цифровізація як ключовий фактор розвитку освіти ХХІ століття;

· Трансдисциплінарна парадигма наукової освіти: євроінтеграційний аспект;

· Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти.

Робота здійснювалася на семи наукових панелях і чотирьох практичних онлайн-семінарах для педагогів.

форум Лупаренко 1.jpg

форум Лупаренко 2.jpg

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.