Перша науково-практична конференція «Новітні підходи в організації та навчанні учнів початкової школи з використанням електронних освітніх ресурсів»

Перша науково-практична конференція «Новітні підходи в організації та навчанні учнів початкової школи з використанням електронних освітніх ресурсів»

Відбулася Перша науково-практична конференція «Новітні підходи в організації та навчанні учнів початкової школи з використанням електронних освітніх ресурсів»

У рамках Всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart kids) на території компанії Майкрософт Україна відбулася Перша науково-практична конференція для вчителів початкової школи.

У ній взяли активну участь:

 • Рудюк Роман, керівник освітньої програми «Партнерство у навчанні» компанії Майкрософт Україна з доповіддю « Office 365 для реалізації освітніх потреб навчального закладу»,
 • Литвинова С.Г., керівник проекту, к.п.н., с.н.с. Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з доповіддю «Особливості організації і проведення сучасного уроку в початковій школі»,
 • Каплушенко Ігор, директор компанії «Розумники», з доповіддю «Тенденції розвитку Е-підручників»,
 • Косик В.М., начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти МОН України з доповіддю «Системи всеукраїнських проектів як чинних розвитку освіти в Україні»,
 • Рогоза Валентин, менеджер компанії «Розумники», з доповіддю «10 функцій програми Classroom»,
 • Мельник О.М., аспірантка Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з доповіддю «Використання електронних освітніх ресурсів в початковій школі: зарубіжний і вітчизняний досвід».

Протягом 2014-2015 н.р. педагоги СШ №14 (Ющенко Олена) та ЗНЗ №225 (Родіна Наталія) Оболонського району м.Києва працювали над реалізацією І етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Розумники» (Smart kids).

На конференції вчитель початкових класів Ющенко Олена Валентинівна поділилася досвідом щодо використання ЕОР на уроках математики.

У майстер-класах взяли активну участь представники нових дослідно-експериментальних майданчиків: Нововолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня №1, Луцької гімназії №4, Дніпропетровської міської спеціалізованої школи №144, Лишнянської загальноосвітньої школи Київської обл., спеціалізованої школи № 264 м.Києва, спеціалізованої школи № 269 м.Києва.

Аналіз досягнутих результатів реалізації проекту показав, що поставлені на цьому етапі мета та завдання виконані повністю.

За активну співпрацю в розбудові загальної середньої освіти, високі показники використання ІКТ у навчально-виховному процесі початкової школи в умовах контент-насиченого навчального середовища, всебічний розвиток учнів, популяризації кращих педагогічних здобутків заслуговують особливої подяки педагогічні працівники:

 • Вахнюк Н.М., начальник управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації;
 • Ковальська Л.П., директор СШ №14 м. Києва;
 • Глушаниця В.Г., директор ЗНЗ №225 м. Києва;
 • Авраменко Р.М., заступник директора СШ №14 м.Києва;
 • Ющенко О. В., вчитель початкових класів СШ №14 м. Києва;
 • Мельник О.М., співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Щиро дякуємо представнику компанії Майкрософт Роману Рудюку та засновникам компанії «Розумники»: Кохану О., Каплушенко І., Рогозі В. за активну участь у розвитку освіти України!

DSC_0148.JPG DSC_0163.JPG DSC_0195.JPG DSC_0201.JPG DSC_0202.JPG DSC_0205.JPG

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.