УЧЕНІ НАПН УКРАЇНИ – УКРАЇНСЬКИМ ВЧИТЕЛЯМ

УЧЕНІ НАПН УКРАЇНИ – УКРАЇНСЬКИМ ВЧИТЕЛЯМ

27-28 серпня 2020 року відбулася традиційна веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям». Василь Кремень, Президент НАПН України, у своїй промові зосередив увагу на цивілізаційних викликах сучасності, особливостях та обставинах нинішнього періоду освітнього поступу, акцентував на відкритості НАПН України до співпраці.

Третій рік поспіль співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України беруть у ній активну участь. Цьогорічні виступи познайомили учительську спільноту з інструментами відкритої освіти, висвітлили зростаючи потреби вчителів у підвищенні фахового рівня з питань використання ІКТ в умовах карантину, особливості сучасного дистанційного навчання, шляхи розвитку компетентності вчителя щодо впровадження STEAM, розкрили актуальність вирішення питань кібербезпеки навчального середовища. Також, науковці поінформували про можливості Електронної бібліотеки Національної академії педагогічних наук України та електронного фахового видання “Інформаційні технології і засоби навчання” для використання педагогами у роботі інновацій науково-освітніх досліджень.

Переглянути запис виступів наших колег можна на YouTube каналі Інституту: https://www.youtube.com/channel/UCcxQRt37v6iwaKyjb2eVFqw/videos

Анонси та оголошення

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020»

21 жовтня 2020 року відбудеться VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020». Запрошуємо взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції. Напрями роботи: Актуальні проблеми розвитку науки і освіти в цифровому суспільстві. Сучасний стан і перспективи використання інформаційно-комунікаційних технологій. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, радіаційної та екологічної безпеки об'єктів критичної інфраструктури. Сучасні проблеми енергетичної галузі. Проблеми і перспективи інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір.


8-й міжнародний семінар Хмарні технології в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 18 грудня 2020 року взяти участь у роботі 8-го міжнародного семінару Хмарні технології в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.