V Міжнародна науково практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016)

V Міжнародна науково практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016)
відбулася 5-7 червня 2016 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Міністерства освіти і науки України.

Із ґрунтовними доповідями на пленарних засіданнях виступили:

Маслюченко Володимир Кирилович, д-р фіз.-мат. наук, завідувач кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича

Многочлени Бернштейна і наближення нарізно неперервних функцій.

Пасічник Володимир Володимирович, д-р техн. наук, професор кафедри “Інформаційні системи та мережі” Національного університету “Львівська політехніка”

Інформаційно-технологічний супровід процесів формування територіальних громад засобами соціокомунікаційної інженерії.

Чичурін Олександр В’ячеславович, д-р фіз.-мат. наук, професор кафедри алгебри і математичного аналізу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Класс аналитических решений системы, описывающей популяционную динамику бактериальных плазмид и его визуализация.

Гриб’юк Олена Олександрівна, канд. пед. наук, провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

Варіативність моделей комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання в контексті неперервної освіти.

Prof. Vitor Manuel Basto Fernandes, Coordinator Professor at the Informatics Engineering Department, School of Technology and Management, Polytechnic Institute of Leiria (Portugal)

A Survey of Diversity-Oriented Optimization.

Федонюк Анатолій Ананійович, канд. фіз.-мат наук, завідувач кафедри вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Особливості початкового вивчення геоінформаційних систем студентами екологічних спеціальностей.

2.png

Окрім пленарних доповідей, дискусії тривали впродовж роботи трьох секційних засідань - міжнародних «круглих столів», де учасники конференції заслухали змістовні доповіді вчених з України, країн близького та далекого зарубіжжя, в тому числі:

ДЕМ’ЯНЕНКА А. Г. Деякі особливості і аналогії математичних моделей задач динаміки пружних об’єктів з рухомим інерційним навантаженням та об’єктів змінної довжини.

ВОЛОШИН Г. А. Многочлени Бернштейна і наближення нарізно неперервних функцій.

ВАСИЛЕНКА Я. П. Про використання ітераційного процесу Ньютона-Канторовича в апроксимаційно-ітеративному методі.

ГРИЦЮК Ю. І., ДРАҐАН Я. П. Чисельне інтегрування табличних функцій для двох змінних з використанням многочлена Тейлора.

КАЛАШНІКОВОЇ Н. В. Застосування модулярної арифметики у криптографії.

ПІЧКУР В. В. Про практичну стійкість дискретних систем.

3.png

БРАТУСЯ О. В. Ідентифікація змінної дисперсії шуму вимірів моделі у задачах прогнозування.

КАМІНСЬКОГО Р. М., ДЕЩИНСЬКОГО Ю. Л., ДМИТРІВА Г. Р. Методи нелінійної динаміки в задачах підготовки операторського персоналу за допомогою комп’ютерних тренажерів.

МУЛЯРА В. П. візуалізація результатів моделювання фізичних явищ і процесів засобами комп’ютерної графіки.

ПАВЛЮК І. С., САХНЮК В. Є., ПАСТУХ О. Ю. Аналіз меж ефективності використання асимптотичних методів в теорії нелінійних коливань.

ПРОВОТАР О. І., ПРОВОТАР Т. М. Нечіткі системи логічного виведення в задачах розпізнавання.

СИНЕНЬКОГО Н. В., ПОПОВИЧ Г. О. Підвищення ефективності клієнт-серверних систем.

СКАЛЬСЬКОЇ О. А. Порівняльний аналіз інструментів перевірки коду програмного забезпечення.

СОБЧУК А. В. Побудова ефективних ринково-нейтральних стратегій управління портфельними інвестиціями.

СТОЛЯРЕНКО І. С. Мова програмування Visual Prolog в навчанні систем штучного інтелекту майбутніх учителів інформатики.

ШАТАЛОВОЇ М. О. Разработка интеллектуального агента, решающего задачи по физике.

БІЛОУСОВОЇ Л. І., ПІКАЛОВОЇ В. В., СТОЛБОВА Д. В. Особливості використання пакету GeoGebra у системі підготовки майбутнього вчителя математики та інформатики.

ГРОД І. М. Демонстраційна система проектування інформаційних моделей як один з підходів реалізації прикладного напряму курсу інформатики.

ГУНЬКО О. С. Особливості використання коефіцієнтів асоціації Д. Юла, контингенції К. Пірсона, коефіцієнтів взаємної спряженості К. Пірсона і А. Чупрова для оцінки кореляційних зв’язків міждискретними педагогічними характеристиками.

ЯРОШ Я. Б. Теоретичні аспекти становлення політичної науки в Україні

ЯЦЮК С. М., МИКИТЮК І. О., МУЗИЧУК Ю. В. Методологія використання макросів в базах даних Аccess.

4.png

Більш детально з доробком учасників конференції можна ознайомитись у Збірнику матеріалів, що підготовлений за результатами заходу. Пропозиції, коментарі, дискусії, презентаційні матеріали викристалізувались у Резолюцію V Міжнародної науково практичної конференції «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016), де можна ознайомитися із відповідними засадничими положеннями та рекомендаціями за результатами роботи учасників конференції.

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.