Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

20 жовтня 2023 року відбувся Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM», який провели спільно з Донецьким державним університетом внутрішніх справ (м. Кропивницький).

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.

Напрями роботи:

  1. Жінки в STEM: аспекти кар’єрного зростання в реаліях сьогодення.
  2. Молодь та STEM: мотивація до успіху.
  3. Минуле, теперішнє, майбутнє в контексті STEM.
  4. Жінка в цифровому просторі: STEM and digital soft skills.
  5. Роль жінки-лідерки в розвитку українського суспільства: аспект науки-освіти-бізнесу.

Аудиторія: науковці, викладачі, докторанти/докторантки, аспіранти/аспірантки, управлінці, жінки-підприємиці, всі працівники/працівниці освіти, які сприяють розвитку науки та інноваційних технологій.

З привітальним словом, презентуючи Інститут цифровізації освіти, до учасників звернулася ПІНЧУК Ольга – заступниця директора з науково-експериментальної роботи, кандидатка педагогічних наук, старша наукова співробітниця.

У пленарному засіданні взяли участь фахівчині в галузі ІКТ в освіті:

ГРИБ’ЮК Олена – провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України, к.пед.н., ст. наук. співроб. з доповіддю «Kobiety w it – (nie)możliwy sukces: nowoczesne technologie w kontekście społeczeństwa informacyjnego. Stan i perspektywy rozwoju w krajach Europy Środkowo-Wschodniej».

СОРОКО Наталія – провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України, к.пед.н. з видеопрезентацією «Впровадження STEM освіти для жінок: зарубіжний досвід та його значення в Україні»

ЯЦИШИН Анна – провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України, д.пед.н., ст. наук. співроб. з доповіддю «Цифрові м’які навички як ключ до успіху в технологічному суспільстві»

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.