Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

20 жовтня 2023 року відбувся Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM», який провели спільно з Донецьким державним університетом внутрішніх справ (м. Кропивницький).

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.

Напрями роботи:

  1. Жінки в STEM: аспекти кар’єрного зростання в реаліях сьогодення.
  2. Молодь та STEM: мотивація до успіху.
  3. Минуле, теперішнє, майбутнє в контексті STEM.
  4. Жінка в цифровому просторі: STEM and digital soft skills.
  5. Роль жінки-лідерки в розвитку українського суспільства: аспект науки-освіти-бізнесу.

Аудиторія: науковці, викладачі, докторанти/докторантки, аспіранти/аспірантки, управлінці, жінки-підприємиці, всі працівники/працівниці освіти, які сприяють розвитку науки та інноваційних технологій.

З привітальним словом, презентуючи Інститут цифровізації освіти, до учасників звернулася ПІНЧУК Ольга – заступниця директора з науково-експериментальної роботи, кандидатка педагогічних наук, старша наукова співробітниця.

У пленарному засіданні взяли участь фахівчині в галузі ІКТ в освіті:

ГРИБ’ЮК Олена – провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України, к.пед.н., ст. наук. співроб. з доповіддю «Kobiety w it – (nie)możliwy sukces: nowoczesne technologie w kontekście społeczeństwa informacyjnego. Stan i perspektywy rozwoju w krajach Europy Środkowo-Wschodniej».

СОРОКО Наталія – провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України, к.пед.н. з видеопрезентацією «Впровадження STEM освіти для жінок: зарубіжний досвід та його значення в Україні»

ЯЦИШИН Анна – провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України, д.пед.н., ст. наук. співроб. з доповіддю «Цифрові м’які навички як ключ до успіху в технологічному суспільстві»

Анонси та оголошення

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.