Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року відбулась ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті», організована та проведена відділом технологій відкритого навчального середовища Інституту цифровізації освіти (ІЦО) НАПН України. Співорганізаторами та партнерами конференції стали Національна академія освіти ім. І. Алтинсаріна Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, Краківський педагогічний університет імені Комісії народної освіти, UiT Арктичний університет Норвегії.

Серед обговорюваних тематик конференції – проблеми використання імерсивних технологій в освітній практиці, зокрема у STEM/STEAM освіті, теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти використання імерсивних технологій, технології доповненої/віртуальної реальності в освіті, здоров’язбережувальні аспекти використання імерсивних технологій у освітньому процесі, оцінювання якості навчального матеріалу з доповненою реальністю, штучний інтелект.

Конференцію відкрив директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, Олег Спірін, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор. Він зазначив про важливість використання імерсивних технологій в освіті, підкреслив ключову роль освітян, науковців та молодих фахівців у розбудові інфраструктури сучасного цифрового освітнього середовища. Серед доповідачів конференції були представники Норвегії, Польщі, Казахстану, які представили свої напрацювання у сфері використання доповненої реальності для колаборативного навчання, дослідницьких проєктів, підвищення кваліфікації фахівців, висвітлили досвід створення онлайн дискусійних груп, оцінювання навчальних досягнень студентів засобами штучного інтелекту та ознайомили з дидактичними моделями використання штучного інтелекту та імерсивних технологій у вищій та загальній середній освіті.

Модераторами конференції виступили Світлана Литвинова, заступник директора ІЦО з наукової роботи, доктор педагогічних наук та Оксана Овчарук, завідувачка відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІЦО, доктор педагогічних наук. 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

Анонси та оголошення

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.