ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНСТИТУТУ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНСТИТУТУ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ

23 лютого відбулася звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти "ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ НАУКОВО-ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ", що пройшла у гібридному форматі. Пленарне засідання відкрив директор інституту Спірін Олег Михайлович, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. З вітальними словами до учасників конференції звернулися перший віце-президент, головний вчений секретар НАПН України, Луговий Володимир Іларіонович, доктор педагогічних наук, професор, дійсного члена НАПН України, Ляшенко Олександр Іванович, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти і цифровізації освітніх систем НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, почесний директор Інституту цифровізації освіти НАПН України Биков Валерій Юхимович, доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України. До роботи пленарного засідання приєдналося 44 учасники.

Доповідь Спіріна Олега Михайловича, що була присвячена діяльності Інституту цифровізації освіти НАПН України у 2023 році, узагальнила наукові здобутки колективу науковців.

Шишкіна Марія Павлівна, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту цифровізації освіти НАПН України доповіла про вагомість використання систем відкритої науки у міжнародній проєктній діяльності та у реалізації проєкту SIN-NEC. Доповідь Яцишин Анни Володимирівни, доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, завідувача сектору УкрІНТЕІ, провідного наукового співробітника Інституту цифровізації освіти НАПН України, координатора Офісу підтримки вченого розкрила різні аспекти ініціатив від Офісу підтримки вченого у цифровій трансформації освіти та науки України та лідерські позиції в цій діяльності молодих вчених ІЦО НАПН України. Доповідь Антонюка Дмитра Сергійовича, кандидата педагогічних наук, доцента, докторанта Інституту цифровізації освіти НАПН України, доцента кафедри Інженерії програмного забезпечення Державного університету "Житомирська політехніка", директора групи IT-компаній, члена ради представників Асоціації "IT Україна" була яскравим висвітленням стану IT в Україні, презентувала галузеві об'єднання та специфічні цифрові освітні ресурси економіко-управлінської підготовки.

Протягом другої частини наукового заходу науковці, аспіранти і докторанти ІЦО НАПН України та спільних науково-дослідних лабораторій, педагогічні працівники експериментальних закладів освіти обговорювали результати наукових досліджень на секційних засіданнях: Секція 1. Відкриті науково-освітні системи та компаративістика інформаційно-освітніх інновацій; Секція 2. Хмаро орієнтовані системи та технології відкритого навчального середовища.

Електронне видання збірника матеріалів буде розміщено у вільному доступі в Електронній бібліотеці НАПН України у березні 2024 року.

1708774373047.jpg

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.