Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога

Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога

3 лютого 2022 р. відбувся круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи», організований Державною установою «Науково-методичний центр Вищої та фахової передвищої освіти» Міністерства освіти і науки України та Інститутом цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України разом з компанією UGEN (Ukrainian Generation).

Привітальні слова проголосила Тетяна ІЩЕНКО, к. пед. н., професор, директор Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». З доповідями на круглому столі виступили:

Ольга ПІНЧУК, к. пед. н., старший науковий співробітник, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту цифровізації освіти НАПН України – «Електронні освітні ресурси у навчальному середовищі сучасних педагогічних систем».

Світлана ЖУКОВСЬКА, к. пед. н., завідувач лабораторії цифрових та медіатехнологій в освіті Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» – «Сучасні тренди створення електронних освітніх ресурсів. Досвід Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти».

Підсумки Всеукраїнського конкурсу серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога» проголосила Олена ІГНАТЕНКО, методист лабораторії цифрових та медіатехнологій в освіті Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Основними спікерами у подальшій роботі круглого столу стали переможці конкурсу «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога» в номінаціях «Відкритий онлайн-курс» і «Електронний підручник, електронний навчальний посібник».

З роботами переможців можна ознайомитися тут >>>

2022-02-03 (6).png 2022-02-03 (9).png
2022-02-03 (10).png 2022-02-03 (11).png
2022-02-03.png

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.