Круглий стіл «Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи»

Круглий стіл «Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи»

22 березня 2023 року відбувся всеукраїнський круглий стіл "Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи", на який зареєструвалися понад 1500 педагогів. Під час заходу обговорювалася низка питань щодо удосконалення нормативної бази, що стосується використання цифрового контенту в закладах загальної середньої освіти; готовності вчителів й учнів використовувати інноваційний контент; презентовано розробки цифрового контенту видавництвами та узагальнено пропозиції від користувачів, щодо розвитку такого контенту в Україні.

Для реалізації заходу було забезпечено трансляцію в ZOOM та Youtube.

На заході виступили з доповідями

  • Литвинова С.Г., в.о. директора Інституту цифровізації освіти НАПН України: «Готовність вчителів та учнів до використання цифрового освітнього контенту в освітньому процесі»;
  • Косик В.М., проєктна менеджерка команди підтримки реформ МОН України: «Інтерактивний електронний додаток до підручника – вимога Закону про освіту чи необхідність?»;
  • Галегова О.В., начальник відділу цифрових освітньо-наукових систем ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»;
  • Рогожина В.В., координаторка науково-методичного проєкту «Якість освіти» ТОВ «Видавничий дім освіта»: «Дієвий цифровий додаток до підручника: шлях від розробника до учителя»;
  • Смолій А.О., начальник відділу комунікаційних та освітніх ініціатив, куратор освітніх проєктів: «Цифрові освітні застосунки з доповненою реальністю, як електронний додаток до підручника»;
  • Кохан О.В., директор ТОВ "ВИДАВНИЦТВО "РОЗУМНИКИ": «Електронні підручники для закладів загальної середньої освіти : нова концепція та підходи»
  • Галько Д.Б., тренер освітніх проєктів компанії EdPro, Diamond mozaLearn ICT Expert: «Збагачення електронних підручників додатковою та віртуальною реальністю»;
  • Орлов О.В., заступник директора з наукової роботи Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України: «Контент для учнів з особливими потребами»;
  • Корнієнко М.М., представник видавництва РАНОК, автор підручників: «Інноваційні тенденції в друкованих підручниках – цифрові застосунки».
OTO-2_n.jpg

OTO-3_n.jpg

Анонси та оголошення

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.