Проектна зустріч в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща)

Проектна зустріч в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща)

25 вересня 2015 року в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща) відбулася проектна зустріч робочої групи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Вищої школи інформаційних технологій в Катовіце щодо міжнародної співпраці та розширення можливостей для участі у міжнародних конкурсах та грантах.

Початком співробітництва став візит 21-25 серпня 2015 року провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк у Катовіце та відвідання Вищої школи інформаційних технологій.

2.png

З метою укріплення партнерських відносин та поглиблення міжнародної співпраці під час урочистостей був підписаний Договір про співпрацю між Вищою школою інформаційних технологій в Катовіце та Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

В урочистостях інавгурації брали участь:

 • ректор Вищої школи інформаційних технологій в Катовіце,
 • доктор Маріан Павелчик,
 • провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, кандидат педагогічних наук Олена Гриб’юк,
 • канцлер Марек Мариняк,
 • доктор Маріан Словіцкі,
 • професор Богдан Крул
 • асистент Доброміла Стано.

3.png

У ході обговорення подальшої співпраці було обумовлено гарантії високої якість та визначено основні напрямки активізації двостороннього співробітництва, забезпечення доступу студентів, аспірантів і співробітників до найновіших досягнень науки, оволодіння відповідними практичними уміннями, розвиток загальної і організаційної культури і конкурентоздатності на динамічному ринку праці в Польщі, Україні та Європейському Союзі.

4.png

Участь в проекті надає наступні можливості для студентів, аспірантів та вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Вищої школи інформаційних технологій в Катовіце:

 • Розширення своїх знань і наукових уявлень
 • Консультації з видатними вченими в різних областях науки і техніки
 • Ознайомлення з інформаційно-комунікаційними технологіями в міждисциплінарних областях науки
 • Представлення результатів науково-дослідницької роботи молодих вчених у формі усних доповідей та обговорення з досвідченими дослідниками
 • Отримання порад щодо публікації результатів досліджень
 • Розвиток здібностей особистості молодих науковців щодо наукового пошуку, відкритості до нових ідей і креативності в реалізації
 • Формування професійних зв'язків, необхідних для майбутньої кар'єри

Отримання досвіду участі в міжнародних наукових заходах та програмах, зокрема у програмі ЄС «Horizon 2020».

5.png

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.