Засідання круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

1.jpg

3.jpg

18 травня 2018 р. представники Ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у засіданні круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», що відбувався у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки.

Відкрила цей захід та привітала учасників директор ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського, д.пед.н., проф., член-кор. НАПН України Л.Д. Березівська. Модерувала захід заступник директора з наукової роботи, к.і.н. С.М. Кравченко.

2.jpg
4.jpg

Під час круглого столу була підписана угода про співпрацю між Радою молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Радою молодих вчених ДНПБ імені В.О. Сухомлинського. Свої підписи на угоді залишили керівники цих установ та Голови Рад молодих вчених (Тарнавська Сніжана та Яцишин Анна).

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Голова Ради молодих вчених НАПН Людмила Дяченко прозвітувалась про основні заходи, що були проведені за минулий рік, окреслила перспективи розвитку і висловила надію на подальшу плідну роботу. Заступник голови Ради молодих вчених НАПН Ирина Губеладзе проаналізувала можливості та перепони для презентаціі наукових здобутків молодих вчених у світовому науковому просторі.

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

У круглому столів взяли участь молоді вчені наукових установ НАПН України (Інституту соціальної та політичної психології, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Інституту вищої освіти, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського), закладів вищої освіти (Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Київського університету імені Бориса Грінченка), Педагогічного музею України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Науково-дослідного інституту українознавства. Круглий стіл відбувся за участю зарубіжних фахівців, зокрема ДУ «Центральна наукова бібліотека імені Якуба Коласа» НАН Білорусі. 

12.jpg

13.jpg

Після круглого столу відбулася робоча зустріч членів Ради молодих вчених НАПН, на якій було обговорено подальші напрями роботи на 2018 р.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву бібліотеки та представникам Ради молодих вчених бібліотеки імені В.О. Сухомлинського за організацію круглого столу і теплий прийом!

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.