Засідання круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

1.jpg

3.jpg

18 травня 2018 р. представники Ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у засіданні круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», що відбувався у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки.

Відкрила цей захід та привітала учасників директор ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського, д.пед.н., проф., член-кор. НАПН України Л.Д. Березівська. Модерувала захід заступник директора з наукової роботи, к.і.н. С.М. Кравченко.

2.jpg
4.jpg

Під час круглого столу була підписана угода про співпрацю між Радою молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Радою молодих вчених ДНПБ імені В.О. Сухомлинського. Свої підписи на угоді залишили керівники цих установ та Голови Рад молодих вчених (Тарнавська Сніжана та Яцишин Анна).

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Голова Ради молодих вчених НАПН Людмила Дяченко прозвітувалась про основні заходи, що були проведені за минулий рік, окреслила перспективи розвитку і висловила надію на подальшу плідну роботу. Заступник голови Ради молодих вчених НАПН Ирина Губеладзе проаналізувала можливості та перепони для презентаціі наукових здобутків молодих вчених у світовому науковому просторі.

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

У круглому столів взяли участь молоді вчені наукових установ НАПН України (Інституту соціальної та політичної психології, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Інституту вищої освіти, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського), закладів вищої освіти (Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Київського університету імені Бориса Грінченка), Педагогічного музею України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Науково-дослідного інституту українознавства. Круглий стіл відбувся за участю зарубіжних фахівців, зокрема ДУ «Центральна наукова бібліотека імені Якуба Коласа» НАН Білорусі. 

12.jpg

13.jpg

Після круглого столу відбулася робоча зустріч членів Ради молодих вчених НАПН, на якій було обговорено подальші напрями роботи на 2018 р.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву бібліотеки та представникам Ради молодих вчених бібліотеки імені В.О. Сухомлинського за організацію круглого столу і теплий прийом!

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.