Засідання Спілки Рад молодих вчених

Засідання Спілки Рад молодих вчених
14 березня 2023 р. Анна Яцишин і Аліса Сухіх, наукові співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, взяли участь у засіданні Спілки Рад молодих вчених.

З вітальним словом виступив Міністр освіти і науки України – Сергій Шкарлет. Потім Голова Ради молодих учених при МОН України – Олеся Ващук, доповідала про нову стратегію діяльності Рад молодих учених. Про основні задачі Спілки Рад молодих вчених на квітень 2023 р. доповів Андрій Хорольський.

Потім тривала жвава дискусія, під час якої молоді вчені ділилися порадами, досвідом, представляли наукові видання НАПН України, у яких можна безкоштовно опублікувати результати наукових досліджень і говорили про подальшу співпрацю з Радами молодих вчених інших установ і закладів вищої освіти.

2 засідання Спілка Рад 13.03.23.jpg

4 засідання Спілка Рад 13.03.23.jpg

5 засідання Спілка Рад 13.03.23.jpg

6 засідання Спілка Рад 13.03.23.jpg

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.