Електронні освітні ресурси для вчителів

Електронні освітні ресурси для вчителів
Шановні колеги! Продовжується опитування вчителів щодо їхніх потреб у підвищенні фахового рівня з питань використання цифрових засобів та ІКТ в умовах карантину. За попередніми результатами відповідей на анкету https://forms.gle/oJjkoADGLTJNBySc6 пропонуємо добірку електронних освітніх ресурсів, що можуть допомогти організувати освітній процес у дистанційній формі під час карантину. Підібрані матеріали містять посилання на онлайн  уроки та методичні розробки за різними навчальними предметами, а також інструкції які можна використати і для проведення уроків, і для виховних годин, нарад з колегами та консультацій з батьками. Анкетування продовжується. Долучайтесь! https://forms.gle/oJjkoADGLTJNBySc6

Для зручності ми поділили електронні ресурси на 2 групи.
І. Онлайн засоби дистанційного навчання.
2. Інтернет ресурси навчання різним предметам.
Онлайн засоби дистанційного навчання

Інтернет ресурси навчання різним предметамБезкоштовні авторські відеоуроки для 4-11 класів на youtube-каналі "Топ Школа"
4 клас. Математика
5 клас. Математика
6 клас. Математика
7 клас. Алгебра
7 клас. Геометрія
8 клас. Алгебра
8 клас. Геометрія
9 клас. Алгебра
9 клас. Геометрія
10 клас. Алгебра
10 клас. Геометрія
11 клас. Алгебра
11 клас. Геометрія

Анонси та оголошення

Звітна науково-практична конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану» відбудеться 23 лютого 2023 року змішаний формат

Запрошуємо науковців, аспірантів і докторантів ІЦО НАПН України та спільних науково-дослідних лабораторій, педагогічних працівників експериментальних закладів освіти взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді в електронному виданні «Збірник матеріалів конференції» із присвоєнням ISBN, що буде розміщений у вільному доступі в Електронній бібліотеці Національної академії педагогічних наук України. Кращі доповіді буде відзначено грамотами.
Участь у конференції безкоштовна. Робочі мови конференції: українська, англійська.


VIII Міжнародна конференція з цифрової освіти

У мирний час ми планували опублікувати найкращі роботи з VIII Міжнародної конференції з цифрової освіти в екологічних університетах, організованої Національним університетом біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) та Вроцлавським університетом природокористування (м. Вроцлав, Польща) спільно з нашим інститутом у томі Post-proceedings 2-го симпозіуму Myroslav I. Zhaldak on Advances in Educational Technology (AET 2021 - https://aet.easyscience.education/2021/). У зв’язку з війною в Україні ця конференція переноситься. Незважаючи на це, подача документів відкрита.