Електронні освітні ресурси для вчителів

Електронні освітні ресурси для вчителів
Шановні колеги! Продовжується опитування вчителів щодо їхніх потреб у підвищенні фахового рівня з питань використання цифрових засобів та ІКТ в умовах карантину. За попередніми результатами відповідей на анкету https://forms.gle/oJjkoADGLTJNBySc6 пропонуємо добірку електронних освітніх ресурсів, що можуть допомогти організувати освітній процес у дистанційній формі під час карантину. Підібрані матеріали містять посилання на онлайн  уроки та методичні розробки за різними навчальними предметами, а також інструкції які можна використати і для проведення уроків, і для виховних годин, нарад з колегами та консультацій з батьками. Анкетування продовжується. Долучайтесь! https://forms.gle/oJjkoADGLTJNBySc6

Для зручності ми поділили електронні ресурси на 2 групи.
І. Онлайн засоби дистанційного навчання.
2. Інтернет ресурси навчання різним предметам.
Онлайн засоби дистанційного навчання

Інтернет ресурси навчання різним предметамБезкоштовні авторські відеоуроки для 4-11 класів на youtube-каналі "Топ Школа"
4 клас. Математика
5 клас. Математика
6 клас. Математика
7 клас. Алгебра
7 клас. Геометрія
8 клас. Алгебра
8 клас. Геометрія
9 клас. Алгебра
9 клас. Геометрія
10 клас. Алгебра
10 клас. Геометрія
11 клас. Алгебра
11 клас. Геометрія

Анонси та оголошення

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.


6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (MROL 2023)

ПРОДОВЖЕНО термін прийому матеріалів для участі в VI Міжнародному англомовному воркшопі «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2023), в рамках 18-ї Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях, інтеграції гармонізації та трансферу знань (ICTERI 2023). 26.06.2023 – дедлайн подання робіт, 18.09.2023 – день воркшопу.


2nd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2023)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у другому англомовному воркшопі з цифрової трансформації освіти (DigiTransfEd – 2023). Семінар рецензований, проводиться в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях. Інтеграція, гармонізація та трансфер знань (ICTERI 2023). 26.06.2023 – дедлайн подання робіт, 18.09.2023 – день семінару.


Вибори директора Інституту цифровізації освіти НАПН

Національна академія педагогічних наук України оголошує конкурс на посаду директора Інституту цифровізації освіти НАПН України.
Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення 23 березня 2023 року. Вибори відбудуться 7 червня 2023 року.


Оголошення про вибори директора інституту

Вибори директора Інституту відбуватимуться 07 червня 2023 р. з 10:00 до 16:00 год. за адресою м. Київ, вул. Максима Берлінського, 9, 2 поверх, кімната 205.

Особи, які мають право брати участь у голосуванні, спостерігачі за ходом голосування від кандидатів і громадський спостерігач під час реєстрації надають паспорт.