Формуємо культуру здорового харчування у дітей. Уроки про «МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ» буде впроваджено у школах України

Формуємо культуру здорового харчування у дітей.  Уроки про «МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ» буде впроваджено у школах України

23 листопада 2016 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся науково практичний семінар для педагогів з 20 районів Харківської області та м. Харкова на тему «Молоко та молочні продукти», організований спільно з Міністерством освіти і науки України та ІІТЗН Національної академії педагогічних наук України.

Семінар підтримано партнерами-виробниками молочної продукції – компанією «Пепсіко-Україна», «Лакталіс Україна», «Данон-Україна» в рамках ініціативи Європейської Бізнес Асоціації, Проекту «Три молочних продукти на день».

В рамках семінару представлено навчально-методичні матеріали для проведення заходів з учнями 6-7 класів з питань здорового харчування «Молоко та молочні продукти». Ці матеріали побудовані на досвіді підприємств-виробників, де опікуються європейськими стандартами якості та свідомим ставленням до споживачів та їхніх потреб.

Ключовим елементом семінару стало відвідання учасниками філії ПАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» - «Харківський молочний комбінат» компанії «Пепсіко-Україна» у м. Харкові. Педагоги ознайомились з особливостями виробництва молочної продукції, відвідали виробничі зали та дегустували продукцію заводу, поспілкувались з технологами виробництва та працівниками. Компанія «Пепсіко-Україна» підтримує освітні ініціативи зі здорового харчування вже три роки поспіль, беручи активну участь у заходах освітнього компоненту ЄБА «Три молочних продукти на день» та всеукраїнського конкурсу для учнів «Молодь тестує якість» разом з іншими партнерами-виробниками – «Данон-Україна», «Лакталіс-Україна», «ПАТ Бель Шостка Україна».

Вчителі та керівники шкіл цікавились особливостями переробки молока у такі продукти, як йогурт та сири, сметану та інші смачні вироби, адже корисність та якість споживання є основною ідеєю навчання школярів про здорове харчування та основи здорового способу життя. Побачивши на власні очі виробництво молочних продуктів, вчителі переконались у безпечності та якості продукції, що представлена компанією, довідались про етапи виробництва молочної продукції, розвіяли існуючі міфи про молоко та молочні продукти.

Організатори семінару сподіваються, що подібні екскурсії та семінари сприятимуть інформуванню населення, зокрема учнів та їхніх батьків про якісні молочні продукти, виробників, особливості вживання молока та молочних продуктів, його роль у харчуванні людини, а матеріали, що були представлені на семінарі допоможуть вчителям розробити цікаві уроки для школярів.

Розробники методичних матеріалів також сподіваються, що він сприятиме створенню здоров’язберігаючого середовища у школі та формуванню культури здорової поведінки й свідомої споживчої культури дітей.  

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.