Підвищення кваліфікації "Основи етичного хакінгу"

Підвищення кваліфікації "Основи етичного хакінгу"
Співробітники та здобувачі Інституту цифровізації освіти НАПН України з 1 грудня 2023 року розпочали навчання за програмою підвищення кваліфікації "Ethical Hacking Essentials (EHE)" ("Основи етичного хакінгу") від EC-Council. EC-Council є найвідомішою та впливовою організацією у галузі навчання та сертифікації з кібербезпеки. Статус лідера у сфері кібербезпеки свідчить про високий стандарт якості та професійність навчальних програм. Навчання стало можливим завдяки створенню академії EC-Council на базі нашого Інституту.
Навчання за програмою "Ethical Hacking Essentials (EHE)" охоплює основи етичного хакерства та тестування на проникнення, та готує до кар’єри в галузі кібербезпеки. Цей курс познайомить слухачів із такими поняттями комп’ютерної та мережевої безпеки, як загрози та вразливості, злом паролів, атаки на вебзастосунки, атаки на мобільні пристрої та пристрої Інтернету речей, загрози при використанні хмарних обчислень, основи пентестування тощо.
В рамках курсу передбачено 20 годин практичних робіт у віртуальному середовищі iLabs від EC-Council.
Після закінчення навчання заплановано складання промислового іспиту з даного курсу з отриманням сертифікату відповідного професійного рівня від EC-Council.

Анонси та оголошення

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.