Співпраця з Інститутом програмних систем

Співпраця з Інститутом програмних систем

13 листопада 2023 р. підписано договір про співпрацю з Інститутом програмних систем Національної академії наук України. Реалізація стратегічних планів, закладених у документ, відкриває нові перспективи для розвитку науково-освітніх ініціатив обох установ і для впровадження новітніх технологій.

Олег Спірін та Ігор Сініцин обговорили унікальні можливості для поєднання експертизи в галузі цифрової освіти та програмних технологій.

Партнерство передбачає спільні дослідження та проекти. Об'єднуючи зусилля, обидва інститути прагнуть забезпечити високий рівень якості вітчизняної освіти і науки, відповідаючи викликам сучасного суспільства.

Підписання цього договору відображає зобов'язання обох інститутів до спільної роботи над формуванням інноваційного та конкурентоспроможного науково-освітнього середовища. Таке партнерство буде сприяти не лише розвитку освітніх технологій, але й підтримці наукового потенціалу України в епоху швидких технологічних змін.

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.