Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти

Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти

25-26 січня 2024 року в місті Терамо (Італія) відбулася установча зустріч учасників проєкту "Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти для дебютантів з країн Східного партнерства" (SIN-NEC-101129029), що виконуватиметься протягом 2024-2026 рр. в рамках проєктів ERASMUS+ за напрямом CBHE. Участь у заході взяли співробітники Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України: Світлана Литвинова, доктор педагогічних наук, заступник директора з наукової роботи, та Марія Шишкіна, доктор педагогічних наук, завідувач відділу хмаро-орієнтованих систем інформатизації освіти. Вони представили досягнення інституту та візію реалізації проєкту в аспекті цифрової трансформації освіти.

2.jpg

Участь у зустрічі взяли ключові особи проєкту: Laura Tudor - керівник проєкту, University of Teramo, Італія; Paola Pittia - координатор проєкту, University of Teramo, Італія; а також Aleksandra Jama (Carinthia University of Applied Sciences, Австрія) і Rainer Svacinka (Sumo technologies, австрійська компанія) – розробники інноваційної платформи для підтримки віртуальної комунікації учасників проєкту.

На зустрічі було представлено всіх партнерів проєкту, серед яких були 4 університети з України (Інститут цифровізації освіти НАПН України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет внутрішніх справ, Університет імені Альфреда Нобеля) та 4 університети з Вірменії (Eurasian International University, Armenian State Institute of Physical Culture and Sports, Yerevan Haybusak University, Northern University).

Під час заходу обговорювались такі питання, як: управління проектами; самооцінювання місій інтернаціоналізації та сталого розвитку закладів вищої освіти; підвищення потенціалу закладів вищої освіти; розвиток інтернаціоналізації у них за допомогою мовної стратегії, гетерогенного управління студентами та віртуального обміну; розбудова потенціалу сталого розвитку для сприяння інтернаціоналізації та взаємодії між академічними колами та промисловістю.

Учасники розробили план дій для реалізації І етапу проєкту, зокрема, підготовку до віртуальної комунікації учасників проєкту на інноваційній платформі та розроблення навчального модулю "Інтернаціоналізація в умовах сталого розвитку та цифровізації освіти".

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.