Третя літня школа

Третя літня школа
19-23 червня 2017 року відбувся яскравий захід трирічного Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" – Третя літня школа (наук. керівник доктор педагогічних наук, завідувач відділу відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Світлана Литвинова). Організатором навчання виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за підтримки компанії Microsoft та Інституту модернізації змісту освіти. 

foto iitzn 12.jpg foto iitzn 13.jpg 
foto iitzn 8.jpg foto iitzn 6.jpg
foto iitzn 18.jpg foto iitzn 19.jpg

Протягом трьох років на 32 експериментальних майданчиках з усіх областей України впроваджувалися технології організації та навчання учнів середніх шкіл з використанням хмарних сервісів Office 365. У процесі реалізації проекту учасники набули компетентностей з організації кооперативної роботи, змішаного та дистанційного навчання, освоїли понад 30 сервісів!
22-23 червня за результатами виконання творчих індивідуальних та колективних робіт, комп’ютерного тестування та презентацій відбулася сертифікація 75 вчителів-хмарників, з яких 60 уже зараз можуть навчати не тільки учнів, а й колег в своїх регіонах. Тепер в Україні стало більше сертифікованих учителів-тренерів Microsoft! 

foto iitzn 2.jpg foto iitzn 3.jpg 
foto iitzn 7.jpg foto iitzn 16.jpg

Щиро дякуємо за активну участь в реалізації проекту директору Григор’єву Сергію, Зонтову Володимиру, Сотніченко Олені, Малоіван Ірині, Водопян Наталії, Шастітко Наталії (команда ЛІТ м.Дніпро), директору Устиновій Наталії, Вовченко Володимиру, Софієнко Олені, Івановій Аліні,(команда Херсонської гімназії №1), Холодьон Юлії, Максимовій Оксані (м.Конотоп, школи №9, та 11), Паті Олені (м.Шостка), директору Лосіцькому Володимиру (м.Черкаси, школа "Пальміра"), директору Мельник Світлані, Бобряк Людмилі (м.Одеса, гімназія №7), директору Воротинцевій Любові, Пономаренко Олені (м.Покровськ), директору Никифоренко Галині, Касатовій Ользі, Керносенко Наталії (м.Лисичанськ), Стромило Івану (м.Вінниця), Уманець Валентині (м.Київ, НВК №240), Сірій Людмилі, Мартинюк Тетяні (м.Киїів, СШ №214), Кожевніковій Неллі (м.Київ, гімназія Оболонь), директору Жорницькій Тетяні, Марущак Вікторії (м.Летичів), директору Войчишин Олександрі (м.Заліщики), Шевчуку Петру (м.Миропіль), директору Жуган Надії, Клепко Ігорю (м.Городище), Янковській Аллі, Бітюк Марині, Козубай Людмилі (НВК №10, м.Хмельницький), Офіцинській Ірині (м. Кривий ріг), Пінчук Ользі, Гуменюк Наталії (м.Київ, гімназія №172), Клешні Світлані (м. Верхньодніпровськ) та багатьом іншим.
Сьогодні силами наукового керівника проекту Світлані Литвиновій та співробітникам Інституту сформовано дружню спільноту вчителів-хмарників, які можуть здійснювати реформи в освіті України! 

vsi 1.jpg

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.