Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього

Цифрова трансформація об'єднує науку та освіту для майбутнього

Цифровізація освіти стала необхідністю. Одним із ключових факторів її успішного впровадження є співпраця між науковими установами і закладами вищої освіти, зокрема. Однією з головних переваг співпраці між науковими установами, що спеціалізуються на цифровізації освіти, і закладами вищої освіти є можливість спільного проведення досліджень і розробок. З одного боку, наша наукова установа має доступ до новітніх технологій, а колектив науковців – носій експертного знання у галузі цифровізації освіти і науки. З іншого боку, заклади вищої освіти можуть надати доступ до студентів і педагогічного персоналу для впровадження інновацій в освітній процес. Це може включати в себе розробку нових цифрових платформ, методів навчання, а також аналіз даних для підвищення якості освіти.

Протягом 2022-2023 років Інститут цифровізації освіти НАПН України уклав договори з провідними закладами вищої освіти: Донецький державний університет внутрішніх справ (переміщений у м. Кропивницький), Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Херсонський державний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького (переміщений у м. Запоріжжя), в яких зафіксовано плани і реальні кроки узгодженої співпраці у сфері освіти та науки з метою ефективного використання спільних можливостей щодо сприяння подальшому розвитку наукового та інноваційного потенціалу, проведення спільних наукових досліджень з кібербезпеки, цифрової та STEM-освіти, використання штучного інтелекту в освіті та науці.

ТОВ «Видавництво “Розумники”», Громадська організація «Міжнародна фундація науковців та освітян», ТОВ «Навчальний СТЕМ-центр «Сократ» – підписано угоди та Меморандум про партнерство та міжнародне співробітництво, який передбачає участь у Міжнародних наукових проектах «Подвійний диплом» та Еразмус+ в країнах Європейського Союзу надалі ЄС; впровадження трансферу технологій у ЗВО України на основі досвіду країн ЄС; співпраця з науковими організаціями та закладами освіти в Україні та закордоном та багато іншого.

Державна науково-технічна бібліотека України, Національний авіаційний університет, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут вищої освіти НАПН України – наші поважні партнери, спільно з якими проводяться експериментальні дослідження, здійснюється впровадження результатів науково-дослідних робіт, інновацій та технологій, розбудовуються науково-методичні майданчики з питань вдосконалення змісту освіти та підвищення рівня менеджменту наукових досліджень.

Інститут професійної освіти НАПН України, Комунальний заклад Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» – спільно ми займаємося здійсненням дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності щодо розроблення науково методичних засад цифровізації освіти, створення науково-методичного забезпечення та здійснення інформаційно-аналітичного супроводу використання цифрових освітніх ресурсів; активізації та вдосконалення навчальної діяльності та поліпшення умов надання освітніх послуг, ефективного професійного розвитку науково-педагогічних працівників; запровадження та реалізації спільних проектів.

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» – заплановано здійснення заходів з підготовки, перепідготовки, стажування, підвищення кваліфікації – створення сприятливих умов для постійного професійного розвитку фахівців у сфері науково-технічної інформації, зокрема: створення науково-методичного забезпечення та здійснення інформаційно-аналітичного супроводу використання цифрових освітніх ресурсів; розвитку відкритого цифрового науково-освітнього середовища.

Ми надзвичайно вдячні нашим партнерам, дякуємо, що Ви з нами.

Анонси та оголошення

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.