ВИПУСК №6 (92) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

ВИПУСК №6 (92) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»
Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 6 (92) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,43 (2021) – Journal Citation Indicator в категорії Education & Educational Research.
За останні три роки загальна кількість звернень до електронних ресурсів журналу становить 542 438 переглядів, що були здійснені 78 683 користувачами зі 175 країн світу.
У № 6 (92) розміщено статті авторів з наукових установ та закладів освіти України та зарубіжжя. У випуск увійшли роботи науковців установ НАПН України. Читачам представлено результати фундаментальних і прикладних досліджень у галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес.
Тематика наукових публікацій охоплює напрями:
ІКТ і засоби навчання у загальній середній освіті
ІКТ і засоби навчання у професійній освіті
ІКТ і засоби навчання у закладах вищої освіти
Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників з використання ІКТ
Географія авторського колективу це і регіони України, а саме: Бердичів, Дрогобич, Житомир, Кам’янець-Подільський, Київ, Львів, Тернопіль, Херсон, Хмельницький.
У випуску висвітлюють результати наукових пошуків та практичних напрацювань наукові і науково-педагогічні працівникі таких закладів освіти і наукових установ:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Дрогобицький державний педагогічного університету імені Івана Франка,
Комунальний заклад «Житомирський обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Бердичівський педагогічний фаховий коледж
КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради
Київський університет імені Бориса Грінченка
Національний авіаційний університет
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Національний центр «Мала академія наук України»
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Громадська організація “Цифрові технології для освіти”
Херсонський державний університет
Житомирський державний університет імені Івана Франка
Державний університет «Житомирська політехніка»
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
Ліцей «Сихівський» Львівської міської ради

Низький уклін вам, дорогі наші захисники і захисниці, щиро вдячні за те, що можемо продовжувати нашу роботу та презентувати вітчизняній і міжнародній науковій спільноті працю наших вчених. Ми переможемо! Слава Україні!

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.