Гостьова лекція в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі

Гостьова лекція в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі

14 березня 2024 р. в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі проведено відкриту лекцію для здобувачів освіти та науково-педагогічного персоналу. Семінар проводився у комбінованому форматі. У конференц-залі університету були присутні переважно науково-педагогічні працівники (близько 30 осіб) і дистанційно – здобувачі освіти усіх рівнів та науково-педагогічні працівники (більше 70 осіб).

Провідний науковий співробітник відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем, докторант Інституту цифровізації освіти НАПН України Ірина Мінтій презентувала доповідь «Методика використання наукометричних баз даних Scopus і Web of Science».

Ірина Сергіївна Мінтій, докторант ІЦО НАПН України, представила доповідь «Методика використання наукометричних баз даних Scopus і Web of Science». Слухачі дізналися про основні принципи ефективного використання наукометричних баз даних для проведення досліджень, було розглянуто покрокові інструкції, проаналізовано приклади комбінування різноманітних сервісів для візуалізації отриманих під час пошуку даних.

Учасники семінару виявили велику зацікавленість, про що свідчила висока активність як здобувачів освіти, так і науково-педагогічного персоналу під час обговорення. Зокрема, слухачів лекції цікавили питання вибору наукометричних баз даних для аналізу актуального стану дослідження, переваг, особливостей, вітчизняних аналогів, можливість індексування публікацій у визначених базах даних. Науково-педагогічні працівники цікавились питаннями оновлення даних та можливістю індексування фахових журналів у Scopus та Web of Science. Насамкінець організатори ще раз закцентували увагу присутніх на актуальності даної тематики.

https://youtu.be/-q96kflz9ho

Анонси та оголошення

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки" ("Інформаційно-комунікаційні технології в освіті").


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.