Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання

Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання

3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у м.Шостка відбувся науково-практичний семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання".

З метою обміну досвідом й подальшого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах України науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли активну участь в обговоренні основних положень науково-практичного семінару.

З вітальними словами на семінарі виступили:

Нога М.П., голова Шосткінської державної адміністрації,

Сергейко Н.О., начальник управління освіти Шосткінської міської ради. 
Литвинова С.Г., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН Україн, керівник проекту презентувала "Дорожню карту" Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" та Всеукраїнський проект "Розумники".

Всеукраїнський семінар проходив на базі СУМДУ, Шосткінської гімназії (директор Мороз Ю.М.) та СШ №1 (директор Кобилякова А.Г.).

Понад 60 вчителів, директорів шкіл та їх заступників зібралося з метою участі в семінарі та вивчення передового педагогічного досвіду.

Учителі - учасники проекту м.Шостка продемонстрували комплексне поєднання хмарних сервісів та технологій Веб-2.0 для організації змішаного навчання учнів для організації і проведення уроків з інформатики (Пата О.І.), фізики (Лук"янова М.Ф.), хімії (Крутова-Оникієнко О.О.), біології (Голуб С.В.), української мови (Данько С.С.), англійської мови (Радченко І.Ф.), музики (Сунгурова Л.І.) та ін.

До обговорення основних положень організації змішаного навчання в системі загальної середньої освіти долучилася Пінчук О.П., заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України яка зазначила, що використання новітніх технологій дає можливість створити новітні форми і методи навчання сучасних учнів та підвищити цифрову компетентність учителів.

Анонси та оголошення

Відбудеться захист монографії Буйницької О.П.

21 грудня 2021 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлінського, 9) відбудеться захист монографії Буйницької Оксани Петрівни «Система педагогічного проєктування інформаційно-освітнього середовища для здійснення підготовки майбутніх соціальних педагогів» для здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами»

3 грудня 2021 р. відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами», що пройде в Університеті Григорія Сковороди (м. Переяслав, Україна). Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором заходу та запрошує колег до участі.