Міжнародний семінар «Вступ до обчислювального мислення»

Міжнародний семінар «Вступ до обчислювального мислення»

22.01.2019 р. співробітники та аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у міжнародному семінарі «Вступ до обчислювального мислення» за участю Джозефа Куша, професора Університету Дюкейн(м. Пітсбург, штат Пенсильванія, США). У ролі організаторів заходу виступили Національна академія педагогічних наук України та Офіс Програми Фулбрайта в Україні.

Професор Джозеф Куш – один із провідних сучасних американських фахівців у галузі психологічного супроводу процесу викладання та навчання. Як переможець програми Фулбрайта, в 2018-2019 навчальному році працює та проводить наукові дослідження в Україні.

Джозеф Куш ознайомив учасників семінару з методами обчислювального мислення(computational thinking). Це новий концепт, що активно розробляється в сучасній американській педагогіці та психології. Зокрема, робиться акцент на важливості формування у підростаючого покоління навичок аналітичного мислення, побудови алгоритмів для вирішення навчальних, повсякденних задач, програмування тощо.

Семінар містив як теоретичний виклад, так і практичні вправи, що сприяли жвавій дискусії, дозволили учасникам попрактикуватися в побудові алгоритмів, створенні простих кодів, та залишили яскраві приємні враження.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.