22.01.2019 р. співробітники та аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у міжнародному семінарі «Вступ до обчислювального мислення» за участю Джозефа Куша, професора Університету Дюкейн(м. Пітсбург, штат Пенсильванія, США). У ролі організаторів заходу виступили Національна академія педагогічних наук України та Офіс Програми Фулбрайта в Україні.
Професор Джозеф Куш – один із провідних сучасних американських фахівців у галузі психологічного супроводу процесу викладання та навчання. Як переможець програми Фулбрайта, в 2018-2019 навчальному році працює та проводить наукові дослідження в Україні.
Джозеф Куш ознайомив учасників семінару з методами обчислювального мислення(computational thinking). Це новий концепт, що активно розробляється в сучасній американській педагогіці та психології. Зокрема, робиться акцент на важливості формування у підростаючого покоління навичок аналітичного мислення, побудови алгоритмів для вирішення навчальних, повсякденних задач, програмування тощо.
Семінар містив як теоретичний виклад, так і практичні вправи, що сприяли жвавій дискусії, дозволили учасникам попрактикуватися в побудові алгоритмів, створенні простих кодів, та залишили яскраві приємні враження.
![1.JPG 1.JPG](/upload/medialibrary/a3e/a3e8c5d3b7890bef1c037d21a24b3909.JPG)
![2.JPG 2.JPG](/upload/medialibrary/26d/26d87a69e7585197a150763f5a75cda0.JPG)
![3.JPG 3.JPG](/upload/medialibrary/99a/99a164645d894475d021ed89e8ced8fc.JPG)
![4.JPG 4.JPG](/upload/medialibrary/f1f/f1f80813eb69f8770b60486b086dc6ee.JPG)
![5.JPG 5.JPG](/upload/medialibrary/e7b/e7b79a25c0c6ebe7404e99af8429f611.JPG)
![6.JPG 6.JPG](/upload/medialibrary/992/99288e463236898bf3c8a7e687e25427.JPG)
![7.JPG 7.JPG](/upload/medialibrary/a84/a849ec43a1cd57f906db68e4afc46e7d.JPG)
![8.JPG 8.JPG](/upload/medialibrary/1d0/1d0e494f20b174067b01df11f732242a.JPG)