Семінар-навчання для керівників підрозділів та науково-педагогічного персоналу в Національному університеті біоресурсів і природокористування України

Семінар-навчання для керівників підрозділів та науково-педагогічного персоналу в Національному університеті біоресурсів і природокористування України

1 лютого 2024 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся семінар-навчання для керівників підрозділів та науково-педагогічного персоналу. Семінар проводився у комбінованому форматі, так, у конференц-залі університету були присутні ректорат, завідувачі кафедри, керівники відділів (близько 200 осіб) і дистанційно – керівники та очільники відділів відокремлених підрозділів НУБіП України, науково-педагогічні, наукові і педагогічні працівники (більше 400 осіб).

Програма заходу містила цілу низку доповідей, зокрема «Проблеми і перспективи розвитку аграрної науки» (Гадзало Ярослав Михайлович, президент Національної академії аграрних наук України), «Національний фонд досліджень України: національні грантові можливості» (Полоцька Ольга Олександрівна, виконавчий директор Національного фонду досліджень України), «Розвиток потенціалу української освіти, молоді та спорту в межах наскрізних пріоритетів Програми ЄС Еразмус+» (Шитікова Світлана Петрівна, координаторка проєкту Національного Еразмус+ офісу в Україні), «Офіс Горизонт Європа в Україні» та майбутні можливості для українських учасників Рамкової програми Горизонт Європа» (Таранов Ігор Михайлович, начальник відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» Національного фонду досліджень України), «Відкрита наука в університетах: актуальність та переваги» (Драч Ірина Іванівна, директор Інституту вищої освіти НАПН України) «Європейський зелений курс та спільна аграрна політика: чого очікувати та виклики» (Шор Катерина Володимирівна, координатор проектів Міжнародної благодійної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє»). Серед запрошених доповідачів була й представниця Інституту цифровізації освіти.

3.png

Ірина Сергіївна Мінтій, докторант ІЦО НАПН України, представила доповідь «Використання сервісу VoSViewer для візуалізації бібліометричних мереж». Доповідь Ірини Сергіївни охоплювала демонстрацію цілої низки цифрових ресурсів для визначення актуального стану досліджуваної проблеми під час проведення дослідження – системи штучного інтелекту ChatGPT, наукометричної бази даних Scopus та сервісу VoSViewer.

4.png 6.png

Учасники семінару виявили високу зацікавленість доповіддю, організатори закцентували увагу присутніх на її затребуваності, адже актуальність підвищення результативності діяльності наукових і науково-педагогічних працівників є виключно високою.

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.