Семінар-навчання для керівників підрозділів та науково-педагогічного персоналу в Національному університеті біоресурсів і природокористування України

Семінар-навчання для керівників підрозділів та науково-педагогічного персоналу в Національному університеті біоресурсів і природокористування України

1 лютого 2024 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся семінар-навчання для керівників підрозділів та науково-педагогічного персоналу. Семінар проводився у комбінованому форматі, так, у конференц-залі університету були присутні ректорат, завідувачі кафедри, керівники відділів (близько 200 осіб) і дистанційно – керівники та очільники відділів відокремлених підрозділів НУБіП України, науково-педагогічні, наукові і педагогічні працівники (більше 400 осіб).

Програма заходу містила цілу низку доповідей, зокрема «Проблеми і перспективи розвитку аграрної науки» (Гадзало Ярослав Михайлович, президент Національної академії аграрних наук України), «Національний фонд досліджень України: національні грантові можливості» (Полоцька Ольга Олександрівна, виконавчий директор Національного фонду досліджень України), «Розвиток потенціалу української освіти, молоді та спорту в межах наскрізних пріоритетів Програми ЄС Еразмус+» (Шитікова Світлана Петрівна, координаторка проєкту Національного Еразмус+ офісу в Україні), «Офіс Горизонт Європа в Україні» та майбутні можливості для українських учасників Рамкової програми Горизонт Європа» (Таранов Ігор Михайлович, начальник відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» Національного фонду досліджень України), «Відкрита наука в університетах: актуальність та переваги» (Драч Ірина Іванівна, директор Інституту вищої освіти НАПН України) «Європейський зелений курс та спільна аграрна політика: чого очікувати та виклики» (Шор Катерина Володимирівна, координатор проектів Міжнародної благодійної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє»). Серед запрошених доповідачів була й представниця Інституту цифровізації освіти.

3.png

Ірина Сергіївна Мінтій, докторант ІЦО НАПН України, представила доповідь «Використання сервісу VoSViewer для візуалізації бібліометричних мереж». Доповідь Ірини Сергіївни охоплювала демонстрацію цілої низки цифрових ресурсів для визначення актуального стану досліджуваної проблеми під час проведення дослідження – системи штучного інтелекту ChatGPT, наукометричної бази даних Scopus та сервісу VoSViewer.

4.png 6.png

Учасники семінару виявили високу зацікавленість доповіддю, організатори закцентували увагу присутніх на її затребуваності, адже актуальність підвищення результативності діяльності наукових і науково-педагогічних працівників є виключно високою.

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.