У Львові відбулась презентація нових ідей для навчання

У Львові відбулась презентація нових ідей для навчання

Педагоги Львова відвідали навчально-практичний семінар, який 21 квітня провели «Розумники».

Вчителі молодшої та старшої школи слухали про нові раціональні обґрунтовані підходи до використання інформаційних технологій для реалізації навчально-виховного процесу в школі.

Освітянам початкової школи було цікаво дізнатися деталі про «Всеукраїнський педагогічний експеримент Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України «Розумники», який розпочато згідно Наказу Міністерства освіти і науки України. Суть цієї експериментальної програми полягає в створенні сучасних класів початкової школи, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками з встановленим програмним забезпеченням навального призначення – «Педагогічнимиіграми».

Сучасне цифрове обладнання«Еinstein»™ для вивчення природничих дисциплін та демонстрація його роботи була важливою інформацією для педагогів середньої та старшої школи. За допомогою цифрової лабораторії під час заходу був проведений цікавий показовий дослід з визначення фізичних вимірів (температури та сили).

Анонси та оголошення

Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.