У Міністерстві освіти і науки України відбувся підсумковий семінар освітнього програми «Три молочних продукти на день» за підтримки виробників молочної продукції

У Міністерстві освіти і науки України відбувся підсумковий семінар освітнього програми «Три молочних продукти на день» за підтримки виробників молочної продукції

 22 грудня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся підсумковий семінар «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти: Проект «3 молочні продукти на день» - результати та перспективи».

Вчителі та директори шкіл з різних областей України представили результати впровадження уроків та заходів з питань здорового харчування, формування відповідального споживання та вміння здійснювати якісний вибір. Уроки, конкурси, вікторини, шкільні проекти, незалежне тестування продукції – все це форми впровадження тематики здорового харчування та споживчої освіти у школах.

Важливий внесок у налагодження зв’язку між школами та ринком продукції стали виробники молочної продукції – компанії, які стали ініціаторами та реалізаторами проекту «Три молочні продукти на день» в рамках соціальної відповідальності, зокрема, «Данон Україна», «Пепсіко Україна», «Лакталіс Україна», «ПАТ Бель Шостка Україна». Сергій Мовчан, директор з питань взаємодії з органами державної влади, громадськістю та безпеки компанії «Данон Україна» зазначає: «Ми робимо все можливе задля того, щоб наші продукти задовольняли різноманітні смаки українців, незалежно від віку, забезпечували збалансоване харчування або відповідали специфічним потребам наших споживачів». Сергій Мовчан, переконаний, що вчитель та школа є тим середовищем, яке повинно сприяти формуванню відповідальної споживчої поведінки у молодого покоління.

Директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерій Биков підкреслив важливість відкритого доступу до інформації про виробництво й те, що сьогодні інформаційне середовище є засобом, де шкільна молодь, вчителі навчаються та формують громадянську позицію щодо оточення та пропозицій ринку. Саме тому людиноцентричність виробників є важливим фактором формування сучасної людини.

Керівник відділу торгового маркетингу компанії «Лакталіс Україна» Наталія Джепо підкреслила важливість виховання свідомої споживчої культури дітей та їх батьків через подібні навчальні програми. Підтримка освітян підприємствами є елементом формування громадянського суспільства.

Після семінару педагоги відвідали підприємство «Агуша» з виробництва дитячого харчування компанії «Пепсіко Україна» у м. Вишневе Київської області, де на власні очі побачили цикл виробництва молочної продукції та переконались у тому, що виробники європейського рівня дотримуються стандартів якості, вимог споживачів та піклуються про здоров’я нації. Директор з питань взаємодії з органами державної влади компанії «Пепсіко Україна» Сергій Макаренко підкреслив необхідність розвіювання міфів щодо виробників якісних продуктів. У цьому є важлива роль педагогів, які безпосередньо працюють з учнями, батьками і є споживачами вітчизняних молочних продуктів. Технологи виробництва відповіли на запитання вчителів щодо особливостей переробки молока, складу різних продуктів, про безпеку для дітей та дорослих. Вчителі та керівники шкіл цікавились особливостями переробки молока у такі продукти, як йогурт та сир, сметану та інші смачні вироби, адже корисність та якість споживання є основною ідеєю навчання школярів про здорове харчування та основи здорового способу життя. Побачивши на власні очі виробництво молочних продуктів, вчителі переконались у безпечності та якості продукції, що представлена компанією, довідались про етапи виробництва молочної продукції, розвіяли існуючі міфи про молоко та молочні продукти.

Навчально-методичні матеріали для проведення заходів з учнями 6-7 класів та для початкової школи, які були розроблені в рамках програми та побудовані на досвіді підприємств-виробників, сьогодні успішно впроваджуються у школах України.

Загалом учасники семінару відзначили важливість формування культури здорової поведінки й свідомої споживчої культури дітей через подібні програми та заходи з учнями, що ґрунтуються на реальному життєвому досвіді.

P_20161222_151711.jpg

P_20161222_134520.jpg

IMG_20161222_133125750_HDR.jpg

IMG_20161222_121432888_HDR.jpg

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.