Вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці»

Вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці»

27.01.2021 р. відбувся вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці». Учасниками вебінару були наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, загальна кількість учасників понад 60 осіб. Вебінар розпочали Гуревич Роман Семенович та Пінчук Ольга Павлівна, які наголосили на багаторічній співпраці між двома установами. Було представлено науковий доробок і навчально-методичні розробки, що підготовлено працівниками Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Розглянуто особливості використання Європейської хмари відкритої науки та різних відкритих сервісів для проведення науково-дослідної діяльності. Представлено сучасні цифрові тренди та напрями розвитку цифрової компетентності із застосуванням ІКТ. Висвітлено переваги та недоліки застосування різних відкритих web-платформ. Учасники вебінару обговорювали особливості розвитку сучасного цифрового суспільства, зокрема – сучасних освітніх систем. Під час заходу було надано практичні рекомендації щодо застосування цифрових технологій у освітній діяльності, для виконання науково-дослідної роботи та з метою публікації і апробації наукових результатів на міжнародних конференціях чи семінарах. Від ІІТЗН НАПН України доповіді представили: Мар’єнко М.В., Яцишин А.В., Коваленко В.В. та Сухіх А.С.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Анонси та оголошення

IV Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ У НАВЧАННІ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ У НАВЧАННІ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 12-13 травня 2021 р. у м. Кропивницький.


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2021"

Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі для вчителів, керівників закладів освіти, аспірантів, методистів, науково-педагогічних працівників: "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2021 (Подолання викликів у період карантину, спричиненого COVID-19)", що відбудеться 2 березня 2021 р. у Національній академії педагогічних наук України, вул. Січових Стрільців, 52-А, Київ, 04053, Україна. Для участі обов'язкоа реєстрація: https://forms.gle/URJyf9xMad1HThTz9 Посилання для приєднання онлайн буде розіслано всім зареєстрованим.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ЕЛЕКТРОННІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА»

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та компанія UGEN (Ukrainian Generation) оголошують всеукраїнський конкурс серед закладів фахової передвищої освіти «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога». До участі у конкурсі запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, авторські колективи, заклади фахової передвищої освіти, що мають власні розроблені і діючі автономні електронні освітні ресурси.