Вебінар «Тренди, ризики та детермінанти розвитку консалтингової діяльності в закладі освіти»

Вебінар «Тренди, ризики та детермінанти розвитку консалтингової діяльності в закладі освіти»

07 квітня 2023 року відбувся вебінар на тему «Тренди, ризики та детермінанти розвитку консалтингової діяльності в закладі освіти», який проходив у межах акції започаткованої Центральним інститутом післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України під назвою «Освітня ватра перемоги». Спікером була запрошена співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України – Анна Яцишин, яка представила доповідь «Цифровізація освіти. Консалтингові послуги для закладів освіти від вчених».

1.jpg

У заході взяло участь понад 200 учасників з усіх регіонів України. Учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Спікерами вебінару були:

  • Віра Валентинівна ДРАГУНОВА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «УМО» НАПН України.
  • Юрій Валерійович ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти
  • Анна Володимирівна ЯЦИШИН, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України, координатор Офісу підтримки вченого.
  • Ганна Іванівна ЖАРА, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Переглянути вебінар на Youtube каналі ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.