15.06.2016 Виставка наукових досягнень у Верховній Раді України.

15.06.2016 Виставка наукових досягнень у Верховній Раді України.

14-15.06.2016 р. у Верховній Раді України за ініціативи Комітету з питань науки і освіти проведено виставку наукових досягнень Національної академії наук України та галузевих академій наук – Національної академії педагогічних наук України, Національної академії медичних наук України, Національної академії мистецтв України, Національної академії правових наук України і Національної академії аграрних наук України.

Головні здобутки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України представляв сам директор Інституту, доктор технічних наук, дійсний член НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Биков Валерій Юхимович.

Міністр освіти і науки України Л. Гриневич, депутати О. Співаковський, В. Курило, Ю. Вознюк, виконуючий обов’язки Керівника Апарату Верховної Ради України В. Слишинський разом з іншими відвідувачами із цікавістю ознайомилися з виставкою, вислухали занепокоєння вчених щодо фінансування науки та підтримали науковців, високо оцінивши їхні досягнення.

За повідомленням прес-служби Апарату Верховної Ради України, Андрій Парубій (Голова Парламенту) висловив переконання, що «у нашої держави є потужний науковий потенціал, українці причетні до багатьох сучасних міжнародних відкриттів та працюють у командах передових науковців». А також зазначив, що Верховна Рада дбатиме про розвиток вітчизняної науки. Наразі на розгляді у парламенті знаходяться два важливих законопроекти – зміни до Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність» та проект змін до Державного бюджету України на 2016 рік щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук. «Цей законопроект покликаний збільшити видатки державного бюджету на науку, його розгляд досі триває у профільному Комітеті», – стверджує Голова Парламенту.

Виставка отримала великий резонанс серед самих науковців, оскільки чи не вперше було представлено разом здобутки усіх академій наук. Наше спільне розуміння проблем, ентузіазм, відданість улюбленій справі, прагнення будувати краще майбутнє для нашої держави – все це єднає нас і надихає на подальші творчі й наукові звершення, відстоювання власного права на гідну професійну діяльність та її визнання суспільством.

Матеріал підготувала Юлія Носенко.

Колаж-основне Оголошення-1.jpg
Колаж-основне Оголошення-2.jpg
Колаж-основне Оголошення-3.jpg

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.