Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

2.jpg

23-25 жовтня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виборов золоту медаль у номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення».

1.jpg

На конкурс було подано колективний навчальний посібник «Сучасні засоби ІКТ підтримки інклюзивного навчання», за загальною редакцією Юлії Носенко, к.пед.н, с.н.с., провідного наукового співробітника відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти.

3.JPG

4.JPG

Традиційно, у рамках заходу відбулася ціла низка науково-практичних конференцій, презентацій, круглих столів, майстер-класів. Зокрема, за участю Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України організовано і проведено семінар, під час якого обговорювалися значення і роль інформаційно-комунікаційних технологій у підтримці інклюзивного навчання на різних рівнях освіти (Ю.Г. Носенко, к.пед.н., с.н.с., пров.н.с.), можливості використання електронних соціальних мереж у соціально-педагогічній роботі з учнями, які мають функціональні обмеження (В.В. Коваленко, к.пед.н., м.н.с.), можливості використання мультимедійних технологій у роботі з інклюзивними дошкільними групами (Ж.В. Матюх, здобувач) та ін.

6.JPG

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Вітаємо колектив Інституту з перемогою!

5.JPG

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.