Інавгурація видатного вченого

Інавгурація видатного вченого
Продовжуючи урочисті заходи з нагоди святкування 70-річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, 20 жовтня відбулось урочисте засідання Вченої ради університету, на якому президентові Національної академії педагогічних наук України, академіку Національної академії наук України, доктору філософських наук, професору Кременю Василю Григоровичу було вручено диплом Почесного доктора (Doctor Honoris Causa) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Впродовж останніх двох десятиліть Василь Григорович неодноразово бував в університеті, брав участь у науково-практичних конференціях і різних міжнародних форумах, зустрічався з курсантами, студентами і професорсько-викладацьким складом. Видатний вчений нашої доби, державний і громадський діяч і надалі у наукових пошуках. Зі словами привітань виступали представники іноземних делегацій, вітчизняні і зарубіжні вчені, представники університету. Колеги зазначили: "Він сумує, коли ми маємо втрати й радіє нашим успіхам, схвалює і підтримує стратегію подальшого розвитку Львівського державного університету безпеки життєдіяльності".

«Щире і щире спасибі Вам за добрі слова сказані на мою адресу. Вважаю, що ми маємо три професії, найближчі до людини і її розвитку: педагога, який в значній мірі формує особистість людини, її світогляд і мораль, її духовність. Це - лікар, який стоїть на захисті, підтримці здоров’я людини. І рятівник, який у всіх інших випадках захищає людину і її життя. Функція захисту постійно зростає і це абсолютно об’єктивно і обумовлено розвитком цивілізації. Саме цей навчальний заклад готує тих, хто рятує», - сказав Василь Григорович у своїй промові.

DSC_1781.JPG
DSC_1923.JPG
DSC_1967.JPG
DSC_2034.JPG

Анонси та оголошення

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.