Новини

Нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі НАПН України на кращу наукову роботу

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було нагороджено в номінації «Краща наукова робота, виконана на підставі договорів про співробітництво (співпрацю) у співавторстві з окремими виконавцями або колективами інших наукових установ, навчальних закладів, підприємств та організацій».

23 Березня 2018


Засідання Президії НАПН України

21 березня відбулося засідання Президії НАПН України. Головною темою наукової дискусії стала інформаційно-аналітична підтримка педагогічних досліджень у НАПН України на основі електронних систем відкритого доступу. Доповідачем виступив науковий керівник дослідження, член-кореспондент НАПН України Олег Спірін.

21 Березня 2018


Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»

15-17 березня 2018 року Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України презентував результати науково-дослідної діяльності на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», що проходила в Київському палаці дітей та юнацтва.

17 Березня 2018


СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»

02 березня 2018 р. відбувся семінар-практикум «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі», організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.

2 Березня 2018


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи"

28 лютого 2018 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи". Організатори: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

28 Лютого 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

26.02.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт, підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Антонюка Д.С. і Борисенка Д.В.

26 Лютого 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

12.02.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт, підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Коваленко В.В. і Сухіх А.С.

12 Лютого 2018


Міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті»

02 лютого 2018 р. у місті Кривий Ріг відбувся Міжнародний науковий семінар "Доповнена реальність в освіті", організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.

2 Лютого 2018


Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щиросердно вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича! 
Глибоко відданий справі далекоглядний науковець, людина прогресивних поглядів із сучасним баченням світу, жагою до всього нового, професіонал, мудрий і компетентний керівник, людина широкої душі – Валерій Юхимович заслужив любов і повагу колег. 
Від усього серця зичимо Вам бадьорості духу й невичерпних сил для подальшої плідної праці, для реалізації творчих задумів у галузі вітчизняної освіти і науки, плекання молодих науковців та розвитку наукового потенціалу України! Міцного Вам здоров'я, оптимізму й життєрадісного настрою, щасливого довголіття, родинної злагоди та добробуту, натхнення, успіхів та творчих злетів , миру і благополуччя в родині!
З глибокою повагою,
колектив ІІТЗН НАПН України.

1 Лютого 2018


КУЛЬТУРА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ У ЗМІСТІ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ВИРОБНИКИ ПІДТРИМАЛИ ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ

23 січня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань формування культури здорового харчування учнів нової української школи. В обговоренні цього важливого питання взяли участь вчителі, керівники шкіл, батьки, експерти та представники відомих компаній – виробники молочних продуктів: «Данон», «PepsiCo», «Лакталіс», «Пат Бель Шостка», які безпосередньо вже 7 років підтримують ініціативи щодо підвищення обізнаності учнів, батьків та вчителів з питань раціонального харчування, свідомого споживання та здорового способу життя через впровадження проекту «Три молочні продукти на день», який підтримано Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Інститутом модернізації змісту освіти в рамках ініціативи Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

23 Січня 2018


Новини 381 — 390 з 622
Початок | Поперед. | 37 38 39 40 41 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.