Новини

Х науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

21-23 листопада 2018 співробітники Інституту взяли участь у Х науково-практичній конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі», що проводилася на базі Національного університету «Львівська політехніка». Доповіді на конференції представили молоді вчені Яцишин А.В. та Коваленко В.В.

23 Листопада 2018


Круглий стіл «Розвиваємо та оцінюємо наскрізну громадянську компетентність у новій українській школі: Рамка компетентностей для культури демократії»

22 листопада 2018р. в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл «Розвиваємо та оцінюємо наскрізну громадянську компетентність у новій українській школі: Рамка компетентностей для культури демократії». Захід проходив в рамках проекту з популяризації та розповсюдження Рамки компетентностей для культури демократії, який реалізовує благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» за підтримки Ради Європи та у співпраці з Програмою підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”. Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Європейський центр імені Вергеланда, Рада Європи та Міністерство Закордонних Справ Норвегії.  


22 Листопада 2018


Науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14 листопада 2018 відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» на базі Національного авіаційного університету. Одним із співорганізаторів якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

14 Листопада 2018


Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

23-25 жовтня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виборов золоту медаль у номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення».


25 Жовтня 2018


VІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти»

24.09.-24.10.2018 відбувалася VІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти», організаторами якої були: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводили Конференція проводилась в інтернет-офлайн форматі.

24 Жовтня 2018


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

23 жовтня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Коротун О.В. та Козіброді С.В. за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


23 Жовтня 2018


Форум української наукової діаспори

20–22 жовтня 2018 року у Києві відбувся Форум української наукової діаспори «Розвиток науки шляхом міжнародної співпраці» (The Forum of the Ukrainian Research Diaspora «Advancing Science Through International Cooperation» в рамках відзначення 100-річчя з дня заснування Української Академії наук (нині – Національна академія наук України). Представники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання взяли участь у роботі Форуму.

22 Жовтня 2018


Круглий стіл у НАПН України з проблем шкільної природничо-математичної освіти

19 жовтня 2018 року в приміщенні Президії НАПН України відбувся круглий стіл з проблем шкільної природничо-математичної освіти, в якому взяли участь працівники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

19 Жовтня 2018


Міжнародний семінар з розвитку ключових компетентностей учнів для майстер-тренерів "Нової української школи"

18 жовтня співробітники інституту Овчарук О.В., Гриценчук О.О. взяли участь у проведенні майстер-класу в рамках міжнародного семінару для методистів-тренерів нової української школи «Компетентнісний потенціал НУШ: ступені свободи та механізми реалізації». 

18 Жовтня 2018


V Міжнародна наукова конференція «Цифрова освіта в природничих університетах»

17-18 жовтня 2018 року у місті Києві відбулася V Міжнародна наукова конференція «Цифрова освіта в природничих університетах» на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

18 Жовтня 2018


Новини 351 — 360 з 627
Початок | Поперед. | 34 35 36 37 38 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.10.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.