Новини

Семінар EU4Digital: мережа eSkills

11-12 червня у м. Рига, Латвійська Республіка, відбулася робоча зустріч учасників мережі eSkills (Платформа 2: "Економічна інтеграція та конвергенція з політикою ЄС", Панель по гармонізації цифрових ринків), що працює в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство». Україну представляли заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук, провідний науковий співробітник Світлана Литвинова, а також науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти Оксана Мельник.

12 Червня 2018


ІІ міжнародна конференція "Педагогічна компаративістика та міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізаційному світі»

7-8 червня 2018 р. відбулась ІІ міжнародна конференція "Педагогічна компаративістика та міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізаційному світі», у якій взяли участь науковці відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України.

8 Червня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

04.06.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт молодих вчених підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Концедайла В.В. та Дудко А.Ф.

4 Червня 2018


Співпраця з ТОВ “АНТИПЛАГІАТ”

29 травня між ІІТЗН НАПН України та ТОВ “АНТИПЛАГІАТ” підписано Меморандум з метою забезпечення високої якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти, впровадження сучасних програмних засобів, що сприяють розвитку академічної доброчесності шляхом виявлення ознак плагіату в наукових та інших роботах.

29 Травня 2018


MoodleMootUkraine 2018

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України виступив співорганізатором VІ Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMootUkraine 2018. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка пройшла 25 травня 2018 р. на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 


25 Травня 2018


XI Всеукраїнська науково-методична конференція «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті» (КМІТО’2018), присвячена 80 річниці від дня народження Айвена Едварда Сазерленд.

21-22 травня 2018 р. відбулася XI Всеукраїнська науково-методична конференція «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті» (КМІТО’2018), присвячена 80 річниці від дня народження Айвена Едварда Сазерленда. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив у ролі співорганізатора заходу. 


22 Травня 2018


Засідання круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

18 травня 2018 р. представники Ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у засіданні круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», що відбувався у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки. 


18 Травня 2018


ICTERI-2018

14-17 травня 2018 р. у м.Києві відбулася ХIV Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2018)).


17 Травня 2018


Семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID»

14 травня 2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID». Захід організовано в рамках фестивалю науки в Україні.


14 Травня 2018


Захист дисертації Волошиної Т.В.

8 травня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також захист дисертації Волошиної Т.В. на тему «Використання гібридного хмаро орієнтованого навчального середовища для формування самоосвітньої компетентності майбутніх фахівців з інформаційних технологій» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


8 Травня 2018


Новини 371 — 380 з 627
Початок | Поперед. | 36 37 38 39 40 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.10.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.