Новини

Тренінг для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО

28 січня 2016 року відбувся тренінг з ефективного створення презентацій і формування презентаційних навичок для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО, який провела науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України. Тренінг відбувся в ННТУ «КПІ» (м. Київ).

28 Січня 2016


Українські вчителі і науковці у Міжнародному освітному русі EdCamp

23 січня 2016 року в Одесі відбулася чергова регіональна «(не)конференція» Міжнародного освітнього руху EdCamp, до якого у 2015 році долучилася Україна. В рамках заходу лекцію з елементами тренінгу "Формування навичок безпечного і відповідального використання Інтернету" провела наша співробітниця. За допомогою таких заходів результати наших наукових досліджень стають корисними для учителів вже сьогодні. 


23 Січня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 21 січня 2016 року відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

21 Січня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 18 січня 2016 відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання іосвіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

18 Січня 2016


Вельмишановні колеги!

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша справа процвітає.
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

31 Грудня 2015


Круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти"

17 грудня в Міністерстві освіти і науки відбувся круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти". Важливою темою стала тематика здорового харчування в змісті освіти початкової школи. За підтримки проекту «Три молочні продукти на день», здійснюється Європейською Бізнес Асоціацією на порядку денному обговорення були заходи, які вчителі початкових класів проводили на тему "Молоко та молочні продукти".

17 Грудня 2015


ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015»

10 грудня 2015 р. була проведена ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015» (місце проведення: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, м. Київ.

10 Грудня 2015


Врятуймо науку України!

Науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у акції «Врятуймо науку України!», що об’єднала вчених національних галузевих академій наук України. Загальний зміст вимог, які висунули освітяни до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, полягає у прийнятті і дотриманні законів, що мають захищати українську науку від знищення потенціалу, набутого роками кропіткої праці вчених, та забезпечувати її розвиток .

9 Грудня 2015


Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми і перспективи фахової підготовки вчителя математики"

26-27 листопада 2015 року у місті Вінниця відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми і перспективи фахової підготовки вчителя математики" за підтримки Міністерства освіти і науки України, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, Шуменського університету імені Єпископа Костянтина Преславського, Пловдівського університету «Паісій Хілєндарський», Інституту педагогіки НАПН України, Kaye Akademic College of Education (Israel).


27 Листопада 2015


Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

19-21 листопада 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» в м. Київ (Україна) за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, Ягелонського університету (Польща), Східно-Європейського інституту психології (Франція-Україна), Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту педагогіки Гданського університету (Польща), Інституту педагогіки та соціальної роботи Поморської Академії у Слупську (Польща), Genf International Consulting (Італія - США), Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Західно-Українського ресурсного центру за підтримки Міжнародної експертної агенції «Консалтинг і тренінг», Global University (Італія-США), Центру розвитку дитини і сім’ї «Європейський», журналу «Психологія сьогодні».

21 Листопада 2015


Новини 581 — 590 з 622
Початок | Поперед. | 57 58 59 60 61 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.