Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

12 вересня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося четверте засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України.


12 Вересня 2019


Веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям»

29 серпня 2019 року співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у щорічній веб-конференції «Учені НАПН України – українським вчителям».


9 Вересня 2019


«V4 + Академічний дослідницький консорціум з інтеграції баз даних, робототехніки та мовник технологій»

5–6 вересня 2019 року у м.Трнава, Словаччина, відбувся Заключний дводенний Воркшоп у межах науково-дослідного проекту «V4 + Академічний дослідницький консорціум з інтеграції баз даних, робототехніки та мовник технологій» Міжнародного Вишеградського Фонду. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив співорганізатором заходу.


6 Вересня 2019


Зі святом знань!

Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!
Щиро вітаємо з особливим для всіх нас святом - Днем знань і початком навчального року!
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і світлим, надихне на плідну працю, відкриє нові шляхи для творчих здобутків! Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, натхнення, миру та злагоди!
Зі святом!

1 Вересня 2019


Х міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника AHFE 2019 (Applied Human Factors and Ergonomics)

24-28 липня 2019 р. у Вашингтоні (США) пройшла Х міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника AHFE 2019 (Applied Human Factors and Ergonomics). Вчені ІІТЗН НАПН України Буров О.Ю., Пінчук О.П., Литвинова С.Г. представили свої доповіді та підготували статті, що вийшли друком у серіях Advances in Human Factors in Training, Education, and Learning та Advances in Manufacturing, Production Management and Process Control Sciences видавництва Springer.


28 Липня 2019



Підготовлено Збірник матеріалів методологічного семінару НАПН України «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку», що відбувся 4 квітня 2019 року в НАПН України.

17 Липня 2019


Вітаємо із врученням нагород „Народна шана українським науковцям 1918-2018”

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки з нагоди 100 річчя НАН України директор ІІТЗН НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України В.Ю. Биков та завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник М.П. Шишкіна були відзначені медалями "Народна шана українським науковцям 1918-2018" та дипломами.

2 Липня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради

2 липня 2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 відбулися захисти дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук Гриценка В.Г. «Теоретико-методичні основи проектування та впровадження інформаційно-аналітичної системи управління університетом» та Головні О.С. «Методика застосування технологій віртуалізації Unix-подібних операційних систем у підготовці бакалаврів інформатики» кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


2 Липня 2019


Розвиток теоретичних основ інформатизації освіти та практична реалізація інформаційно-комунікаційних технологій в освітній сфері України

Опубліковано роботу «Розвиток теоретичних основ інформатизації освіти та практична реалізація інформаційно-комунікаційних технологій в освітній сфері України» авторського колективу: В.Ю. Биков, О.Ю. Буров, А.М. Гуржій, М.І. Жалдак, М.П. Лещенко, С.Г. Литвинова, В.І. Луговий, В.В. Олійник, О.М. Спірін, М.П. Шишкіна, що висунуто на здобуття Державної премії України в галузі освіти.


1 Липня 2019


Літня школа Smart Kids: «Освітні скарби на Чорному морі»

В рамках реалізації проекту «Технологія навчання учнів початкової школи Smart Kids 2017-2022 рр.» (керівник С. Г. Литвинова, д-р пед. наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України) з 22 по 26 червня відбулася щорічна Літня школа. У роботі Літньої школи взяли участь 25 педагогів початкових класів з різних куточків України.


26 Червня 2019


Новини 301 — 310 з 625
Початок | Поперед. | 29 30 31 32 33 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.