Новини

Перша Міжнародна літня школа для дітей «Модно бути розумним»

Завершила роботу Перша Міжнародна літня школа для дітей «Модно бути розумним» – «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках наукового проекту «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (науковий керівник – Олена Гриб’юк, к.пед.н., п.н.с. ІІТЗН НАПН України). Проект реалізовується у цьому році за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Посольства Франції в Україні, Міністерства освіти і науки України, інформаційної підтримки Волинської обласної державної адміністрації.


23 Червня 2019


V літня школа ХМАРНІ СЕРВІСИ В ОСВІТІ «Вчити по-новому: формуємо навички XXI століття»

16-21 червня 2019 р. Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Дніпровським ліцеєм інформаційних технологій ім. Олеся Гончара і Херсонською гімназією №1 м. Херсон проведено V літню школу ХМАРНІ СЕРВІСИ В ОСВІТІ «Вчити по-новому: формуємо навички XXI століття».

21 Червня 2019


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

19 червня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося третє засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України та Ради молодих вчених НАПН України. методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України та Ради молодих вчених НАПН України. 

19 Червня 2019


ICTERI-2019

12-15 червня 2019 р. відбулася ХV Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2019)).


15 Червня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради

11 червня 2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01, відбувся захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Дудко Анни Федорівни «Комп’ютерно орієнтована методика оцінювання якості тестів з вищої математики викладачами закладів вищої освіти». Вітаємо нашу колегу з успішним захистом. Бажаємо продовжувати наукові розвідки щодо створення та впровадження у вітчизняну освітню практику інформаційно-комунікаційних технологій.

11 Червня 2019


Четверта Міжнародна літня школи для вчителів-еспертів «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

6-11 червня відбулася Четверта Міжнародна літня школи для вчителів-еспертів «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках наукового дослідження за темою: «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (науковий керівник – Олена Гриб’юк, к.пед.н., п.н.с. ІІТЗН НАПН України) на базі приватної школи-гімназії «Мрія». Проект реалізовується у цьому році за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Посольства Франції в Україні, Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща), Міністерства освіти і науки України, інформаційної підтримки Одеської обласної державної адміністрації.


11 Червня 2019


Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»

5 червня 2019 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти», підготовлений спільно із ГО «Розумне місто та екосистема» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної ради, Рівненської обласної державної адміністрації, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», метою якого є об’єднання зусиль для сталого інноваційного розвитку системи освіти України.

5 Червня 2019


VII міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2019»

24 травня 2019 р. На базі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання відбулася Сьома міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2019. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle». Переважна більшість учасників конференції долучилися до роботи онлайн. З вітальним словом від провідного закладу-організатора виступив Олександр Щербина, к.т.н., доцент Київського національного університету будівництва і архітектури.

24 Травня 2019


Семінар для редакторів наукових журналів

23 травня 2019 р. на базі Державної науково-технічної бібліотеки України відбувся семінар «Comprehensive Approach to Open Access». Науковці нашого інституту, співробітники електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» О. Пінчук (заступник головного редактора) та І. Малицька (виконавчий редактор) взяли участь у заході.

23 Травня 2019


Всеукраїнський проект "Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники" Smart Kids"

21 травня експертна група Всеукраїнського проекту "Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники" Smart Kids" у складі Литвинової С.Г., доктора пед.наук, завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, наукового керівника проекту, Кохана О.В. - директора ТОВ "Розумники", Дроздовської В. - вчителя початкових класів ЗЗСО №269 м.Києва і Даниліної Т.В. - тренера ТОВ "Розумники" працювала в рамках регіонального семінару-практикуму.

21 Травня 2019


Новини 311 — 320 з 625
Початок | Поперед. | 30 31 32 33 34 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.